“Zayıflatacı Manyetik Diyet Yüzüğü”

İlginç zayıflama ürünümüzü tanıtmadan önce  ideal kilo ne kadar olmalı  o konu hakkında bilgi verelim “”

**Boy ve kilo oranı nedir bu oran hesabına   göre kaç kilo olmanız gerekiyor  merak mı ettiniz hiç!!!

**Aşağıdaki vermeye çalışacagımız  kısa bilgi aklınızda  soruların bir nebze  cevabı olabilir.**

**İdeal kilom kaç diye merak etmenize gerek kalmayacak**. Hesaplama yöntemi ile ideal kilonuzun ne kadar olacagı yönündeki merakınızı giderebilecektir  .

Hangi boya kaç kilo olmalı işte yanıtı:

“İdeal kilo nedir?

İdeal kilo:sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için boyunuz ile orantılı olan kilo değeriniz dir. Yapılan bilimsel çalışmalar da sadece 1 kg kilo kaybının bile, insan ömrünü 3 ya da 4 ay kadar uzattığını göstermektedir.

**Aşağıda görülen Vücut Kitle İndeksi (VKİ) tablosunda kilogram cinsinden kilonuz ve metre cinsinden boyunuzun kesiştiği noktanın içinde bulunduğu alan kilonuzun ideal olup olmadıgını öğrenebilirsiniz. Eğer mevcut kilonuz ideal kilonuzun altında ya da üstünde ise bu kiloya ulaşabilmek için izlenecek yol, kısa sürede fazla miktarda kilo kaybetmek ya da almak değil, sağlıklı kilo kaybını/kazancını sağlamak ve bu kiloyu uzun dönemde korumaktır.

ideal kilo hesaplama
√ Bir kişinin ideal (olması gereken) kilosunu bulmak için çeşitli yollar ve hazırlanmış cetveller vardır.

√ Her zaman uygulanabile­cek şu basit formül eskiden beri sık kullanılmaktadır:
• Boy, 150′den çıkarılır.
• Bulunan rakamın dörde bölünmesiyle elde edi­len sayıya 100 eklenir.
• Bu rakam boydan çıkarıldığında, elde edi­len, netice o şahsın ideal kilosunu gösterir.
• Kadınlar için bu değer­ler birkaç kilo daha düşüktür.

√ Mesela;
• boyu 1.78 cm. olan bir erkeği alalım.
• Önce 178 – 150 = 28 ‘i buluruz.
• Bunu dörde bölersek 7 çıkar.
• 100 ekleyip (100 + 7 = 107) boydan çıkarmamız (178 – 107) ideal kiloyu verir:
• 71 kg.

• Işte bu değerin yüzde 10′u (7 kg) aşıldığında şişmanlık sınırı­na girilmiş olur.
• Yani, boyu 1.78 cm. olan bir erkek 78 kiloyu aşı­yorsa şişman sayılmaktadır.

• Son yıllarda; yaş boy, cins ve vücut yapısına (ufak, orta veya iri) göre, ideal vücud ağırlığını gösteren cetveller geliştirilmiştir.

• Böylece şişmanlık söz konusu ise diyet listeleri, diyet programları, zayıflama rejimleri gündeme gelir.

“ZAYIFLATICI Manyetik  Diyet Yüzüğü”

Sağlıklı Kilo vermek & sağlıklı zayıflamak  kadar, kilonun nasıl verildiği de bir o kadar önemlidir . Bu nedenle kilo verirken amaç her zaman Sağlıklı Zayıflamak olmalıdır. Kişi ancak böylelikle kilolarından kurtulup, sağlıklı bir şekilde yaşantısına devam eder. İşte bu sebebten yüzden kilo vermesi gereken kişiler nasıl kilo vereceklerini düşünmeden önce nasıl sağlıklı kilo  verebilirim veya sağlıklı zayıflamak için ne yapmalıyım   diye düşünmelidirler.
saglikli-zayiflama-diyet-yuzuk
Sağlıklı Zayıflamak” konusunda günümüzdeki pek çok alternatiften biri de zayıflatıcı manyetik  diyet yüzük leri dir.

zayıflatıcı Manyetik Diyet yüzükleri bugün sağlıklı zayıflamak isteyen pek çok kişi tarafından kullanılmakta ve olumlu sonuçlar verdigi görülmektedir . Manyetik  Diyet yüzükleri, Sağlıklı kilo vermek  & Sağlıklı Zayıflamak konusunda insana en gerekeni yani iradeyi vermektedir. Bu irade çoğu insan istekli olsa dahi oluşmazken   diyet & yüzükleri sayesinde oldukça rahat bir şekilde, kişinin ayrıca çabasına gerek kalmadan bu iradeyi kişiye sağlamaktadır.

Sağlıklı zayıflamak isteyen kişiler için tavsiye ettiğimiz Zayıflama diyet yüzüğünün mantığı aslında >akupunktura> dayanmaktadır.> Akupunktur> da çok eski çağlardan beri kullanılan bir yöntemdir.  Manyetik Diyet & yüzüğü, takıldığı andan itibaren beyni ve sinir sistemini uyarmaktadır. Bu uyarı sayesinde de beyinde ki açlık merkezi uyarılır ve kişide bulunan yeme isteği azaltılarak iradenin oluşmasına zemin hazırlar. Diyet yüzüğü tokluk hissi oluşturulmasını sağlayarak kişinin ihtiyacından fazla yemesinin önüne geçmiş olur. Bu da elbette ki *Sağlıklı Zayıflamak* için oldukça önemli bir adımdır.

** Diyet yüzüğü & zayıflama yüzüğü, tamamen doğal bir şekilde ve sağlıklı olarak kişinin zayıflamasına yardımcı olmaktadır. Sağlıklı Zayıflamak için kullanılacak en etkin yöntemlerden biridir. Pek çok insan için oldukça zor olan irade kazanımı ve tokluk hissini kişinin bünyesinde oluşturmaktadır. Sağlıklı zayıflamanın altın kurallarından biri de sadece gerektiği kadar yemek olduğu için, diyet yüzüğü bunu insanlara sağlamaktadır.***

**zayıflatıcı  Manyetik Diyet yüzüğünün doğru ve düzenli kullanılması ile kişi Sağlıklı Zayıflamak adına etkin bir adım atmış olacaktır. Kullanım süresi boyunca da kişide oluşturacağı olumlu yöndeki değişim hemen fark edilecektir. Tüm bu olumlu özellikleri sayesinde diyet yüzüğü günümüzde sağlıklı zayıflamak isteyen hemen hemen her insan için kullanılması gereken bir üründür.**

“İdeal kiloma kavuşacak mıyım? Yaptığım diyet, çektiğim sıkıntıya değer mi? Yeniden kilo alır mıyım?” dertlerine artık son.
Artık günümüzde insan hayatı deyince, en önemli konu sağlık olarak geçmektedir. Pek çoğumuz yoğun ve yorucu hayatlar sürdürmekteyiz. Bu yoğun koşuşturma içerisinde de sağlığın belki de en önemli faktörü olan beslenmeyi doğru bir şekilde yapamıyoruz.

**Sağlıklı  beslenme, sağlık için olmazsa olmazlar arasında. Sağlıklı beslenme, dengeli ve düzenli bir besin takviminden oluşmaktadır. Sağlıklı beslenme içerisinde, çeşitli besin ögelerinden mutlaka yenilmeli aynı zamanda da beslenme bir düzen içerisinde yürütülmelidir. Sağlıklı beslenme denilince akla elbette ki öncelikle dengeli ve düzenli beslenmek gelmelidir. İnsanların birçoğu sağlıklı beslenmenin önemini ve nasıl olacağını bilmektedir. Ancak bilse dahi bunu uygulamak konusunda zorluklar çekmektedir. Çünkü sağlıklı beslenme aynı zamanda bir hayat düzeni gerektirir. Ancak özellikle çoğu çalışan insan için bu düzeni oturtmak oldukça zordur.**

**Her insanın sağlığı için bulunması gereken belirli bir ideal kilo söz konusudur. Bu ideal kilo, kişinin sağlıklı olacağı en iyi kilosudur. Ancak gerek beslenme düzeninin olmayışı gerekse sağlık sorunları nedeniyle çoğu insan ideal kilosunun üzerinde bir kilo ile karşı karşıya kalmaktadır &  bu fazla kilo artışı insanda başka bir takım sağlık problemlerine yol açabileceği gibi, kişinin görünümü açısından da oldukça rahatsızlık vericidir***
**Tüm bu nedenlerden dolayı insanlar fazla kilolarından kurtulmaya çabalamaktadır. Ancak bunu yapmak göründüğü kadar kolay değildir. Özellikle kimi insanlar bünyeleri gereği bu kilolardan kurtulurken çok daha fazla zorlanabilirler. Ya da irade sahibi olmak konusunda pek çok sorun yaşayabilirler. Çünkü her insan aynı şekilde iradeye sahip değildir. Ancak kilo vermek söz konusu olduğunda irade oldukça önemli bir konudur.**

Bu minik  Zayıflama yüzükleri sayesinde **açlık duygusu hissetmeden çok daha rahat şekilde diyet yapabileceksiniz. Zayıflatıcı   Diyet Yüzüğü hızlı &güvenli & size açlık hissettirmeden kilo vermenizi sağlamak için tasarlandı.:)

“Manyetik  Diyet Yüzüğü”, modern tıp ile geleneksel akupunktur tekniklerini birleştirmiş etkili bir yöntemdir. Ayrıca geleneksel Japon ve Çin Tıbbında yüzyıllardır kullanılan Akupunktur bir çok hastalığın çaresinde kullanılan doğal bir tedavi sistemidir.

+Manyetik mıknatıslar ayak başparmağınızda bulunan akupunktur noktalarına baskı yaparak tokluk hissi oluşturur, böylece aç kalmadan kilo vermeniz kolaylaşır. Aynı zamanda manyetik akupunktur etkisi siniryolu ile beyindeki seratonin ve endorfin hormonlarını uyararak olumlu düşünmeyi ve kendinizi mutlu hissetmenizi sağlar. Diyet yapma ile aranızdaki tüm zorlukları kaldıran “diyet yüzüğü” sağlıklı & denğeli kilo vermenizi sağlar.
Akupunktur Yüzüğü, eski Çin tıbbında 2. kalp olarak kabul edilen ayak başparmağı bölgesinde bulunan noktadan, beyni ve sinir sistemini 100 Gauss manyetik etkili minik mıknatıslarla uyarır. Ayak başparmağına yapılan bu baskı sayesinde beynimizdeki açlık merkezine etki ederek yeme arzusunu bastırır ve tokluk hissi oluşturur. Böylece aç kalmadan kilo vermemize olanak sağlar.#

**Diyet Yüzüğü beyinde bulunan iştah merkezini uyararak iştahı düzenler ve kullanan çok az bir yemekle doyar.***

***Mide asit salgısını azalttığı için mide yanması gibi sorunlar ortadan kalkar**

**Diyet Yüzük diyet esnasında halsizliği ve bitkinliği önler. Enerji vererek kendinizi daha dinç hissetmenizi sağlar**

**Metabolizma hızını düzenler. Yağları daha hızlı yakmaya yardımcı olur**