“Reklam videoları izleyerek para kazanma”

VİDEO REKLAMLARI İZLEYEREK KAZANÇ SAĞLAMAK İSTERMİSİNİZ

Video Reklamcılığı Nedir

1990’lı yılların başından itibaren televizyon kavramının internet ortama taşınması fikri, bu sektörde uğraşan herkesin ilgi alanında bulunmaktaydı. İnternet’in, yazılımların ve onların takip ettiği teknolojilerin çok kısa .çerisinde  gelişmesi bu taşınma fikrinin gerçekleştirilmesini hızlandırdı. İnteraktif ortama taşınan TV, reklamlarını da yanında getirdi. îşte TV’nin internete taşınması sırasında evlerimizde seyredilmesi hiç eksik olmayan videoların da, bu hamleden sonra internet ortamına taşınması bir zorunluluk halini aldı. 2005 yılı içinde bunun semeresini yeni yeni almaya başlayan internet dünyası, bağlantıların hızlanması ve kolay kullanımla birlikte  video ve onun video  reklamları da hızlıca seyredilmeye başlandı. Bunun sonrasında ise, video üzerinde internet reklamları kendini iyice göstermeye başlamıştır.

Video Reklamcılığı

1990’ların başıydı. İnteraktif televizyon fikri, teknolojik alanda limandan kalkmış bir sürü gemiye yetişmek isteyen, tüm yazılım firmalarının fazlaca kafa yordukları bir konu haline gelmişti…

Bir sürü çalışma sonrasında TV’nin interaktif ortama aktarılması gerçekleşti. Peki, neden Televizyon?

50000000

Herhangi bir şeyin algılanmasında en güçlü yol, göz ile görülmesini sağlamaktır. Çünkü bilinçaltının ihtiyaca ve ilgi alanlarına göre iyi reklamlarla dürtülmesi, reklam yapılan ürünün doğru şekilde algılanmasını sağlayabilmektedir. TV sektörü 80 yıla yakın bir zamandır, insanoğluna reklam hizmeti vermektedir. TV reklamcılığı bu yüzden önem taşıdığından, 2003 yıllarından itibaren hızla ilerleyen internet reklamcılığı sektörüne bir şekilde ilişkilendirilmesi gerekliliği ön plana çıktı. İnsanların sabit reklam bantlarında (banner) ya da hep aynı görünüşte olan ya da ikinci/ üçüncü görünüşten sonra etkileme gücünü kaybeden bannerlara alternatif olarak, interaktif reklam silahları gerçekleştirmeleri gerekliliği ortaya çıkmaya başladı.

TV ağları, film stüdyoları ve video oyun firmalarının ilk dikkatini çeken interaktif video reklamcılığı, Avrupa ve Amerikada etkilerini ç0k kısa sürede gösterdi ve ilgiyi daha da arttırdı. Bu sektörler yazılı basın ve tv ile kendilerini zaten duyurmaktaydı. Ancak onlar için önemli olan, müşterinin potansiyel oluşturabileceği her noktadan ulaşabilmek olduğundan, radyonun bu gücünün olmaması çok kısa sürede yerini internete bırakacağının bir işaretiydi.

Çevrimiçi video reklamcılık çözümlerini Türkiye’de oluşturabilecek alt yapıyaı, teknik bilgi ve donanıma sahip olan birçok firma bulunmaktadır. Ancak, Türkiye’nin internet alt yapısının ve band genişliğinin belirli bir seviyeye gelmesiyle daha yaratıcı ve alternatif çözümlerin sunulduğu reklamlar da ortaya çıkmaya başlamıştır.

TV ağları, film stüdyoları ve video oyun firmalarının bu sektöre girmek istemesinin bir diğer sebebi de, gerçekten ne tür hizmetler vermeleri gerektiklerini daha kesin rakamlarla internet üzerinden alabilmeleridir.

TVde bir yayın esnasında programın potansiyelini ölçmek ya da daha önceden ilgiyi arttırmak için internetin gücünden (e-mail reklamlarından) faydalanılması. İnternet ortamında açılmış çeşitli grup yorum siteleri ya da bloglarda yazışmaların ya da gösterilen reklamların hakkında yapılan yorumların, basındaki yazarları doğrudan etkileyip, sektöre sundukları yazılarda kullanmaları. TV ortamında saniyeler içinde süren görüntüleri ve sadece seyrettikleri ürünleri, internet ortamında daha yakından ve istedikleri süre boyunca inceleyip, ayrıntıları dinleyebilmeleri, takipçilerin internetle ne kadar iç içe olduğunun bir göstergesidir.

Video Reklamcılığı Nedir?

Video Reklamcılığı, internet üzerinden seyredilen videolar üzerinde,

doğrudan ya da belirli alanlar üzerine yapılan görüntülü reklamlardır.

Çok basit olarak, seyrettiğimiz videonun öncesinde, sürecinde, sonrasında ya da çevresinde görünen reklamlardır.

VİDEO REKLAMLARI İZLEYEREK KAZANÇ SAĞLAMAK İSTERMİSİNİZ

Sitemiz  de bugün sizlere cep telefonlarımıza gelen reklam smslerinden mail adresimize gelen reklam maillerinden ve  yeni kurulan sisteme üye olan kişilerin ücretsiz üyelik işlemlerinden sonra kendi kullanıcı sayfalarından görebilecekleri   “reklam  videoları” nı izleyerek veya sms reklamları alarak mail reklamları alarak anket doldurarak para kazandıran sistemi  tanıtmak amacıyla bu yazımızı paylaşmaktayız tanıtımını yaptıgımız    Site  reklam  videolarını  izleterek bizlere para kazandırıyor.

Bizler video izledikce ve sisteme arkadaşlarımızı ücretsiz  davet edebiliyoruz uye oldukça yani ekip büyüdükçe aldığımız prim  yükseliyor. Sistem sms reklamı alma mail reklamı alma  reklam videoları izletme ve anket doldurma görüşü üzerine kurgulanmıştır

Sistem işleyişi kısaca sisteme ücretsiz olarak üye olan  kişi  üye işleminin bitiminde sistemde bulunan arkadaşlarını sms ile davet et kısmından istedigi kadar arkadaşının cep telefonuna davet gönderebilir sisteme üye olan kişi arkadaşlarını sisteme davet edip 10 arkadaşını  sisteme dahil eder ve o arkadaşlarının da sisteme 10 arkadaşını dahil etmesi tavsiye ederek 10 ar kişiden oluşan alt ekip kurulmasını saglaması halinde aylık 1000 tl ye varan para kazanabilir

Bu güzel Fırsata ücretsiz üye olarak sizlerde aramıza katılabilirsiniz ÜYE OL

BİTCOİN AL SAT YAPARAK PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ

 

SADECE OYUN OYNAYARAK PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ