Ubom Reklam izleyerek Kazanç Platforumu

Arkadaşlar merhaba, bugün size yeni bir site tanıtacağım . Sitemizin adı UBOM.

UBOM tarayıcınızı kullanarak sadece site ziyaretleri yaparak size güzel paralar kazandırmakta. Yapacağınız tek şey programı çalıştırmak ve Pop-Up’lara izin vermek daha sonra kazançlarınızın keyfini çıkarmak. Yaptığınız referanslarla birlikte 5. derinliğe kadar %5 kar payı size vermekte.

BTC,ETH ve Paypal olarak ödeme yapmakta sistem 1 dolar olduğu andan itibaren paranızı çekebiliyorsun

Peki nasıl kazanacagız diye sorabilecegizi düşünerek

sisteme üyelikler ücretsiz ve mutlaka referans ile kayıt olunmakta BURADAN  Sisteme ücretsiz üye oluyorsunuz mail dogrulamasından sonra siteye mail adresi ve şifre ile giriş yapıyoruz  açılan ekran da trafik degişim kısmını tıklayoruz

açılan pencerede pop up reklam açılmasına izin vermekteyiz start butonuna basarak web site ziyaretleri başlamakta ve cüzdanınıza para atmakta siz ne kadar açık bırakırsanız o kadar çok reklam açılıp kapanmakta ve kazancınız artmaktadır ben evde kullanmadıgım telefon üğzerinde açık bıraktım ve gün boyu çalışmakta günlük ortalama 2 dolar kadar gelir getirmekte

Ubom Nedir?

Ubom, izleyicilerin evde para kazanmasını sağlayan ve çok uluslu şirketlerin markalarını ve ürünlerini dünya çapında tanıtmasına yardımcı olacak bir köprüdür. Sitede ki kazançlarınız dolar üzerinden işlem görmektedir.

Peki neden Ubom insanlara para ödüyor? Ubom‘un sana ödediği para nereden geliyor ?

Ubom Global, Ubom Yatırım Fonu, dostça reklam, topluluk reklamcılığı gibi şirket tarafından geliştirilen projelerle tüketicilerin çıkarlarını ve işletmelerin çıkarlarını düzenlemek amacıyla çalışmaktadır.

Ayrıca, yatırım danışmanlığı ve finansal yatırım, aracılık, acente ve ürün dağıtımı alanlarında da faaliyet göstermektedir.

“Zenith, 2019’da küresel reklam harcamalarıyla ilgili tahminlerde bulundu,% 4’ten (12/2018’de başlatıldı) 623 milyar dolara eşdeğer% 4.7’lik yeni bir tahmin. Ek olarak, Zenith ayrıca 2020 için% 4,2’den% 4,6’ya ve 2021’de% 4,1’den% 4,6’ya bir büyüme öngörüsü ekledi. Bu, Zenith’in 2018’deki büyüme oranını yakaladıktan sonra, reklam harcamalarının küresel ekonominin büyümesiyle orantılı olmasını beklediğini gösteriyor ”

Her yıl, markanın tanıtımını yapmak, pazara hükmetmek ve ürün satmak için her şirket, reklamlara büyük miktarda para harcamak zorundadır. Ubom reklam ağındaki reklamı gördüğünüzde, Ubom size bir komisyon ödeyecektir.

Öncelikle, bir Ubom hesabı oluşturun:

Kayıt olun ve para kazanmak için reklamları izlemeye başlayabilirsiniz , ancak bilirsiniz, kendi reklamlarınızı görürseniz çok az para kazanacaksınız. Bu yüzden size ayda 18.000 dolar nasıl kazanılacağını göstereceğim, bu da her ay büyük bir pasif gelir elde etmenize yardımcı olacaktır.

Bölüm 1: Sistem ve kar

Son derece pasif aylık geliri son derece basit bir şekilde elde etmek için yapmanız gereken 5 seviyeyi paylaşacağım. Lütfen bir hesap açmaları ve reklam izlemeleri için kişilere referans linkiniz ile sitenin tanıtımını yapın.

Seviye 1: 10 kişi

Seviye 2: 100 kişi

Seviye 3: 1000 kişi

Seviye 4: 10000 kişi

Seviye 5: 100.000 kişi

Olduğu zaman kazancınız aşağıda ki  gibi olacaktır:

– Seviye 1’e inşa ederseniz, 1.8 / ay kazanırsınız.

– Seviye 2’ye yükselirseniz, ayda 18 $ kazanırsınız.

– Seviye 3’e yükselirseniz, ayda 180 $ kazanırsınız.

– Seviye 4’e yükselirseniz, ayda 1800 dolar kazanırsınız.

– Seviye 5’e inşa edersen, ayda 18.000 dolar alırsın.

Not: Para kazanmak için reklamları görüntüleyen ilk 10 kişiyi tanıttığınızda, para kazanmak için reklamları izlemeyi izleyen bu 100 kişiyi yönlendirin. Böylece sisteminiz 110 kişi olacak ve 2. seviyede olacak. Sisteminiz güçlendiğinde, başka bir şey yapmanıza gerek kalmayacak, para her gün otomatik olarak cebinize akacak.

Gerçekten sevdiğim bir söz var:

“Uyurken bile para kazanmanın bir yolunu bulamazsanız, belki de tüm yaşamınız boyunca çalışmak zorunda kalırsınız.”

ucretsiz_uyeol