Twitter’da 1 Anda 5000 Takipçiye Ulaşma

Twitter’da 1 Ayda 5000 Takipçiye Ulaşmada En kolay Yolunu sizlerle paylaşıyorum.

Bugün sizlere Twitter’da nasıl 5000 takipçiye ulaşabiliriz bunu anlatacağım.

Öncelikle Twitter’da bir hesabınız olması gerekiyor yoksa da bir twitter hesabı açmanız gerekmektedir. Daha Sonra bu hesabınızı, herhangi bir bloke durumda hesabınızı tekrar aktive etmek için kullanılacaktır

Daha sonra Gooogle Chrome da Uygulamalar  ardından Web Magazaya girerek aramalar kısmından mass Follow  Şeklinde bir arama yapıyoruz. Aramalar Sonuçunda Mass Follow for Twitter adında bir uygulama gelecek. Bu uygulamlamayı Google Chrome ekliyoruz. Artık takipçi kazanmak için hazırız

Twitter hesabımıza girerek takipçisi bol hesaplardan birini seçip bu hesabın (followers) takipçi sayfasına giriyoruz. Burada sağ üs tarafta yüklediğimiz uygulamanın menüsü karşımıza çıkacak. Bu menüden önce Setting  Ayarlarını yapmamız gerekiyor. Onun için ilk önce Setting bölümüne giriyoruz. Gelen bölümde bizim için uygun takip veya takibi bırakma kriterlerini belirliyoruz.

 

NASIL TAKİP EDERİZ

Uygun kriterleri belirledikten sonra belirlemiş olduğumuz hesabın follower (Takipçi) kısmına giriyoruz ve takip et (Follow All) butonunu tıklayarak takibe başlıyoruz. Burada Setting Kısmında belirlediğimiz Takip edilecek sayı kadar kişiyi takip ettikten sonra uygulama duracaktır.

TAKİBİ NASIL BIRAKIRIZ

Hesabımızdan follwers ( takip ettiğiniz kişilerin) oldu sayfaya giriyorsunuz. Ve Unfollow ( Takibi Brak ) Butonuna tıklıyorsunuz. Setting Ayarlarında belirlediğiniz kriterlere göre uygulama hesapların takibini bırakacaktır.

Evet hepsi bu kadar eğer bu anlattığım şeyleri düzenli bir şekilde yaparsanız 1 ay içerisinde takipçi sayınız en az 3000 ile 5000 kişi arasında bir rakama ulaşacaktır.