Tubalife Solucan Kremi nedir Faydaları Nelerdir

Solucan kremi Solucan sölom sıvısı kullanılarak elde edilen bir kremdir ve sağlıklı ve güzel bir cilt için mucizevi buluşlardan birisidir. Çoğumuzun iğrendiği solucan aslında çok eski zamanlardan beri tıbbı olarak  kullanılmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise bu hayvanların bir şekilde kendi kendini yenileyebilen sölom sıvısı ve Allantoin salgılamasıdır. Peki bu salgı ne işe yaramaktadır

Sölom sıvısı  ve Allantoin salgısı büyük bir hızla yaraların onarılmasını sağlayarak  ve cildi iyileştirir. Bunlarla birlikte hücrelerin yenilenmesinde de  çok ciddi bir etkisi bulunmaktadır.Aynı zamanda cildi yaşlanmaya karşı büyük ölçüde korur ve cildin yaşlanma süresini uzatır.

Solucanın solöm  sıvısında bulunan antibiyotikler ciltte görülen çeşitli bakterilere karşı etkilidir. Solucanlar antimikrobik özellikli peptitler ile cildinizi olumsuz yönde etkileyecek bakteriler ile savaşır. Solucan sıvısında bulunan bu antibiyotikler cildin gözeneklerindeki patojenleri yok ederek çevresel etkilere karşı büyük ölçüde koruma sağlar.

” Solucan Kreminin Faydaları ” Nelerdir?

 • 1. Cildiniz yaşlanmayı geciktirici özelliği vardır, cildinizin genç kalmasını sağlar.
  2. Sivilce izlerini büyük ölçüde iyileştirir.
  3. Özellikle doğum sonrası meydana gelen çatlarkları iyileştirici özelliği vardır.
  4. Erkekler traş sonrası yüzde meydana gelen yaralarda ve tahribatta etkilidir.
  5. Yaralara sürüldüğün iyileştirici özelliği vardır.
  6. Aknelerin tedavisinde kullanılır.
  7. Cilde pürüzsüz bir görünüm getirir.
  8. Sedef ve egzamalarda iyileştirici özelliği vardır
  9.El ve Ayak çatlakları tedavisinde

 

” Solucan Kremi Nasıl Kullanılır “?
Akşamları yatmadan önce temiz olan cildinize bir miktar sürerek tamamen emilmesini sağlayın. Aşırı bir şekilde cilde sürülmemelidir. Yine sabah kalkınca sürdüğünüz kremi su ile yıkayabilirsiniz.

Solucan Kreminin Fiyatı Nedir?
Ürünümüz bakanlık onay sürecinde olduğu için fıyatlandırma yapamıyoruz

Solucan Kremi Kullananlar Ne Düşünüyor?
Yapılan araştırmaya göre henüz ilk kullanımda etkisini göstermeye başlayan solucan kreminin, özellikle sürekli kullanımda ciddi yönde olumlu etkiler gösterdiği kanıtlanmıştır.yurt dışında tıpta ve kozmetikte kullanılmaya başlanan ürünü Türkiyenin yerli firması olan TUBALİFE sizler için yoğun caba içine girmiş ve sizler için bu kremi üretip bakanlığın onayına sunmuştur
Bu ürün Türkiye tıp ve kozmetikte çığır açacak

ÜYE OL ARKADAŞLARINI DAVET ET SENDE KAZAN