Tubalife Solucan Kremi nedir Faydaları Nelerdir

Solucan kremi sağlıklı ve güzel bir cilt için mucizevi buluşlardan birisidir. Çoğumuzun iğrendiği solucan aslında çok eski zamanlardan beri tıpta kullanılmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise bu hayvanların bir şekilde kendi kendini yenileyebilen sölom sıvısı veAllantoin salgılamasıdır. Peki bu salgı ne işe yarar?

Sölom ve Allantoin salgısı büyük bir hızla yaraların onarılmasını sağlar ve cildi iyileştirir. Bunlarla birlikte hüclerin yenilenmesinde de ciddi bir etkisi de vardır.Aynı zamanda cildi yaşlanmaya karşı büyük ölçüde korur ve cildin yaşlanma süresini uzatır.

Solucanın sıvısında bulunan antibiyotikler ciltte görülen çeşitli bakterilere karşı etkilidir. Solucanlar antimikrobik özellikli peptitler ile cildinizi olumsuz yönde etkileyecek bakteriler ile savaşır. Solucan sıvısında bulunan bu antibiyotikler cildin gözeneklerinde -ki patojenleri yok ederek çevresel etkilere karşı büyük ölçüde koruma sağlar.

Solucan Kreminin Faydaları Nelerdir?
1. Cildiniz yaşlanmayı geciktirici özelliği vardır, cildinizin genç kalmasını sağlar.
2. Sivilce izlerini büyük ölçüde iyileştirir.
3. Özellikle doğum sonrası meydana gelen çatlarkları iyileştirici özelliği vardır.
4. Erkekler traş sonrası yüzde meydana gelen yaralarda ve tahribatta etkilidir.
5. Yaralara sürüldüğün iyileştirici özelliği vardır.
6. Aknelerin tedavisinde kullanılır.
7. Cilde pürüzsüz bir görünüm getirir.
8. Sedef ve egzamalarda iyileştirici özelliği vardır
9.El ve Ayak çatlakları tedavisinde

Solucan Kremi Nasıl Kullanılır?
Akşamları yatmadan önce temiz olan cildinize bir miktar sürerek tamamen emilmesini sağlayın. Aşırı bir şekilde cilde sürülmemelidir. Yine sabah kalkınca sürdüğünüz kremi su ile yıkayabilirsiniz.

Solucan Kreminin Fiyatı Nedir?
Ürünümüz bakanlık onay sürecinde olduğu için fıyatlandırma yapamıyoruz

Solucan Kremi Kullananlar Ne Düşünüyor?
Yapılan araştırmaya göre henüz ilk kullanımda etkisini göstermeye başlayan solucan kreminin, özellikle sürekli kullanımda ciddi yönde olumlu etkiler gösterdiği kanıtlanmıştır.yurt dışında tıpta ve kozmetikte kullanılmaya başlanan ürünü Türkiyenin yerli firması olan TUBALİFE sizler için yoğun caba içine girmiş ve sizler için bu kremi üretip bakanlığın onayına sunmuştur
Bu ürün Türkiye tıp ve kozmetikte çığır açacak

ÜYE OL ARKADAŞLARINI DAVET ET SENDE KAZAN