TOPUK DİKENİ TERLİGİ

topukyan2

“Topuk Dikeni  Terliği %100 Kesin Çözüm İade Garantili”

“”TOPUK DİKENİ NEDİR?””
“Topuk dikeni genel olarak halk arasında bilinen  topuk ve ayak tabanı ağrılarının ana sebebi ; ayak parmaklarından topuk kemiğine uzanmakta olan Plantar Fascia adlı tendonun kısalmasından meydana gelerek  oluşur ve buna topuk dikeni denilir. Genellikle kilolu kişilerde, ağır yük taşıma, aşırı koşma ve ya ayak altı perdesini zorlanmasından kaynaklanmaktadır. Özellikle sabah kalkıldığında yırtılma şeklinde ağrılar vermektedir.”

“Çok Aşırı koşma ve zıplama, uzun süreli ayakta durma veya ayak tabanını zorlayıcı her türlü hareketin sonunda topuk kemiğinden ayak parmaklarına giden kaslarda inflamasyon meydana gelmektedir. Eğer bu durum uzun süre devam edecek olursa ayak tabanında bir kalsiyum tortusu şekillenir”

“Kadınlar, kilosu normalin üstünde olanlar, gün içerisinde uzun süre ayakta durma ya da yürüme gerektiren işlerde çalışanlar normal bireylere oranla çok daha fazla risk altındadır ve topuk dikenine yakalanmaları oldukça muhtemeldir. Pes planus(düz tabanlık) ve pes kavus(ayak kavisinin artması) ayağın normal anatomisini bozan ve ayak tabanına ayakta durma esnasında binen yükün düzensiz şekilde dağılmasına neden olan problemlerdir. Bu problemleri olan kişilerde de topuk dikeni olasılığı yüksektir.”

***Topuk dikeninin  ilk ve en önemli tedavi yöntemi istirahattır. Ayak tabanında meydana gelen ağrı ve inflamasyon geçinceye kadar kişi çok fazla ayakta durmamalı istirahat ederek  ayağını dinlendirmelidir**

“”Topuk Dikeni Nasıl Geçer?””

**Uzun araştırmalar sonucunda tedavi amaçlı üretilen ürünümüz Topuk Dikeni’ne kesin çözüm olmuş topuk ağrılarına, ayak altı ağrılarına, romatizma ağrılara hatta varis ağrılarına son vermiş çok başarılı bir üründür.

**Topuk dikeni terligi İlk kullanımdan itibaren  topuk dikeni agrılarından  ve diğer ağrılardan kurtulacaksınız.Bunun için yapmanız gereken sadece günde  30 dakika terliği giymekve evinizin içinde gezinmek. Özel dizaynı yaylı makas sistemiyle kasları çalıştırır. Topuk Dikeni Terligi , topuk dikeni, varis ve selülit için üretilmiş dünyada eşi ve benzeri olmayan tek üründür. Kullanan müşterilerimiz sürekli telefon açarak teşekkürlerini iletmekte ve çevresine tavsiye etmektedir.**

Yurtdışına’da ihrac edilmekte olan  ürünümüzün tasarımı tamamen bize ait olup %100 yerli üretimdir. Topuk Dikeni Tedavisinde yardımcı ürünlerin  başında gelmektedir. Özellikle masa başı çalışanları, egzersiz yapamayanlar; Günde 30 dakika terlik ile yürüyerek ayak, baldır, bel ve göbek egzersizlerinizi tamamlamış olacaksınız. Günde tek seferde en az 30 dakika olmak kaydıyla toplam olarak 2 saat önermekteyiz.

>>Terlik, günlük kullanım için değil, tedavi amaçlı üretilmiştir ve %100 başarı sağlanmıştır.<<

Yoğun ilgi ve satışlardan memnunuz. Bizlere gurur veren yanı ise Topuk Dikeni Terliğimi zi kullananların memnun olmasıdır memnuniyetleri bildirir dönüşleri ve  aramalar yapmasıdır.Bugüne kadar ürünümüzü kullanıp ta memnun kalmayan yoktur.

**100 KESİN SONUÇ ; KULLANIMDAN İTİBAREN 3 GÜNDE GÖZLE GÖRÜLÜR ŞEKİLDE , 2 AYDA KESİN SONUÇ VERİR”” TOPUK DİKENİ SON TERLİGİ**

**Topuk dikeni terliği faydaları;

•*TOPUK DİKENİNE KESİNLİKLE SON VERİR*
•*KALÇA EKLEMLERİ ÜZERİNDEKİ GERİLİMİ AZALTIR*
•*OKSİJEN VE KALORİ TÜKETİMİNİ ARTTIRIR*
•*SELÜLİTLERİ GİDERİR*
•*DİZ EKLEMLERİ ÜZERİNDEKİ GERİLİMİ AZALTIR*
•*VÜCUT DURUŞUNU VE DENGESİNİ İYİLEŞTİRİR*
•*BELDEKİ KASLARIN FAALİYETLERİNİ ARTTIRIR*
•*KALÇA KAS FAALİYETLERİNİ ARTTIRIR*
*En önemlisi de, sağlıklı ve güzel görünümlü bacaklara sahip olarak, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar*…

NASIL KULLANILIR

‘”Topuk dikeni'” terliğinin numarası yoktur. Üzerindeki ayar kemeri ile rahat edeceğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.
Topuk kısmı terliğin dışında kalacak şekilde kullanılır. Kavisli yapısı sayesinde ayağınızı rahatsız etmez. Terlik ayak tabanında bulunan ve gerilmesi sonucu topuk dikeni rahatsızlığına yol açan Planter Fascia adlı tendonu masajla esneterek sağlığınıza kavuşmanızı sağlar. Çok rahattır bir trambolin üzerinde yürüyormuş gibi hissettirir ve yürüdükçe kaslarınızı çalıştırır. Bizi arayıp teşekkür eden müşterilerimizden bazıları terliği kullanmaya başlayınca kilo verdiklerini söylemektedir.Terliği düzenli giyerek aynı zamanda spor yapmış olursunuz. Aklınıza takılan her türlü soruyu telefonla arayıp sorabilirsiniz
Her ayağa uyan kemer teknolojisiyle, her yaştan insan rahatlıkla kullanabilir.

GEÇMİŞ OLSUN

ALLAH ŞİFALAR VERSİN

Şu ana kadar 2 yorum yapıldı.

  1. Falcon marka topuk dikeni terliği modelini kullandım çok memnun kaldım tavsiye ederim.

  2. Mustafa diyor ki:

    Terliklerinizi nereden temin edebiliriz