Toplu SMS Satışı

TOPLU SMS SİSTEMİNİ KİMLER KULLANABİLİR

Ticari İşletmeler için Toplu SMS; müşterilerinize hızlı bilgilendirme mesajı geçmenizi ve ürünlerinizin kampanya, duyuru ve tanıtımını en güvenilir biçimde ve doğrudan hedef kitleye yapmanızı sağlar.

smsSivil Toplum Örgütleri için Toplu SMS; günümüzde aktif yaşam ve iş temposu içerisinde, üyelerine daha etkin biçimde ulaşmak isteyen dernekler, siyasi partiler, belediyeler, vakıflar ve diğer sivil toplum kuruluşları Toplu SMS sistemlerimizi aktif biçimde kullanmaktadırlar.

Bireyler için Toplu SMS; yakınlarınıza çeşitli duyuru (doğum günü, düğün davetiyesi, toplantı vb) özel etkinlik ve duyurularınızı en ekonomik ve hızlı biçimde duyurulmasını sağlar

Ticari işletmeler, okullar, dershaneler, her türlü sivil toplum örgütleri, anında ve etkin iletişim ihtiyacını duyan tüm bireyler, sistemimizden ücretsiz üyelik alarak iletişim, duyuru, tanıtım ve reklam ihtiyaçlarını giderebilir.

Girişimcilere de destek veriyoruz. Benim çevrem geniş, bende SMS paketi satışı yapmak istiyorum diyorsanız, Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibata geçin, ya da iletişim formunda bize yazın sizi arayalım. Sistemimiz bünyesinde vereceğimiz alt bayilik sistemi kapsamında Size bağlı bayiler edinerek ve SMS paketi satışı yaparak önemli boyutlarda alternatif kazanç elde edebilirsiniz.

İhtiyacınıza en uygun çözüme kavuşmak için Bizlerle irtibat kurmaktan çekinmeyiniz. Müşteri temsilcilerimiz en uygun çözümü size önereceklerdir. İhtiyacınıza uygun Toplu SMS paketi satın almak için anında ücretsiz üyemiz olabilirsiniz.