Toplu SMS Nedir?

Müşterilerilerinize Ulaşamanın En Kısa ve Etkili Yolu !

Bugün Ülkemizde üzerinde 50 milyonu geçkin abone gerek özel hayatı, gerek işi için cep telefonu kullanmaktadır ve bu kitlenin tamamı sms almakta ve göndermektedir. Yeni şirket kurdunuz veya ürünlerinizi insanlara tanıtmak istiyor olailirsiniz. Bu durumda hedef kitlenizi belirleyip veya müşterilerinize toplu sms yoluyla ulaşıp onları ürünlerinizden, kampanyalarınızdan, etkinliklerinizden haberdar edebilirsiniz.  Toplu SMS hizmeti, internet üzerinden toplu veya bireysel; yazılı türkçe karakterli kısa mesaj göndermenizi ve almanızı sağlayan POZİTİF SİSTEM toplu SMS servisidir. Toplu SMS servisi sayesinde müşterilerinize, hedef kitlenize uygun olarak başlıklı sms gönderebilir ve müşterilerinizin ürünlerinizden, duyurularınızdan haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

Eğer işinizi büyütmek istiyorsanız ya da yayılmaya değer gördüğünüz bir projeniz varsa öncelikle insanlara ulaşmak, fikrinizi duyurmak zorundasınız. Günümüzde kısa sürede büyük işler başaran, projelerinin popularitesini artırmayı başaran insanların izlediği yollardan en etkilisi öncelikle hedef kitlesini bundan haberdar etmesidir.

Çok iyi bir fikriniz olabilir ya da çok profesyonel bir ürün ağına sahip olabilirsiniz ama bunu kazanca dönüştürebilmek için insanların girişimlerinizden haberdar olması gerekmektedir. Toplu sms size bir defada milyonlarca müşteriye ulaşabilmenizi sağlamaktadır

 

TOPLU SMS HİZMETİNİ KİMLER KULLANABİLİR ?

  • Sivil Toplum Kuruluşları
  • Ticari İşletmeler
  • Kurumsal Firmalar
  • Çağrı Merkezleri
  • Bireysel kulllanımlar ve Özel günler için toplu sms
  • Genç girişimciler
  • Reklam ve Tanıtım Firmaları – Ajanslar

ÖZEL GÜNLERDE TOPLU SMS KULLANIN !

Özel günlerde sevdiklerinize, iş arkadaşlarınıza, firmanızdan hizmet alan özel müşterilerinize; özel günlerinde onları hatırladığınızı gösteren başlıklı kutlama mesajlarıgönderin. Mesaj arşivimizdeki hazır mesajları kullanabilir, kendi özel gün, kutlama mesajınızı da kaydedebilirsiniz.