Ticari SMS satışı Satış Ortaklıgı

Firma sayfasında firmanın kendini kısaca anlatması aşagıdaki şekildedir

2008 yılında İletişim sektörüne girişimiz Gsm sektöründe başladı , sonrasında dünya da Voip teknolojilerine merak saldık ve BTK dan Lisans başvurumuzu yaparak STH Operatör olarak Sabit Telefon Hizmeti verebilen sayılı Operatörler arasında yerimizi aldık . Ve artık İletişimin diğer bir kanadı olan SMS , E-MAİL kanadımızı başlatıyoruz . Sizlerle daha ileriye gitmek Türkiye’mize daha fazla hizmet vermeye çalışıyoruz .

bayimiz-olurmusunuz

SMS NEDİR

SMS (İngilizce Short Message Service; Kısa Mesaj Hizmeti), cep telefonu aracılığı ile yazılan mesajın bir cep telefonundan diğer bir cep telefonuna gönderilmesi, mesajlaşması hizmetidir.

Kısa mesaj, 2G ile ortaya atılmış ve kullanıcıların aralarında 160 harfe kadar yazılı mesajlar yollamalarına olanak tanıyan bir uygulamadır. 3G‘de de desteklenen bu uygulama, yerini çok yavaş bir şekilde MMS‘e bırakmaktadır.

Sizde  Derneklere Müşterilerine bilgilendirici sms atan firmalara siyasi partilere vb sms paneli kullanan birçok firmaya sistem üzerindenTicari SMS satışı Satış Ortagı olarak sms paketisatabilir satarak para kazanabilirsiniz

VEYA SİSTEMDE REKLAM VİDEOLARI İZLEYEREK ANKETLER DOLDURARAK FİRMALARIN GÖNDERMİŞ OLDUGU REKLAM SMS LERİNİ ALARAK PARA KAZANABİLİRSİNİZ

SİSTEME ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK SİZDE  ARKADAŞLARINIZI DAVET EDEREK KAZANABİLİRSİNİZ uye ol