“Sorente Ticaret Platformu”(Online Kurumsal ve Bireysel Bayilik)

logo“SORENTE” insanların ihtiyaçlarını güvenli bir ortamda alışveriş yaparken  birbirlerine de faydalı olabilme fikrinden ortaya çıka  bir eticaret (BİREYSEL veKURUMSAL) platformudur . **Günlük yaşantımıda   ihtiyaçlarımızı karşılarken çeşitli yollar deneriz . Sorente  ticaret platformunda bize bu yollardan birini sunuyor bunu sunarken de güven içinde ihtiyaçlarımızı gidermemizi ve  sistemden yaptığımız iş karşılığında yapmış oldugumuz alışverişte elde ettigi kazancını bizle paylaşıyor .!

Nasıl mı ? ÖRNEK” ;Siz online otobüs bilet satış panelimiz yada E-Ticaret sistemimizden bir ihtiyacınızı karşıladınız . Yapmış olduğunuz iş karşılığı biz o yaplıan işlemden  para kazandık ve kazancımızı paylaşarak size geri ödüyoruz( Bu şekilde geri aldıgınız para size indirim olarak yansıyor) . Şimdi düşünün lütfen alışveriş yaptınız ve ihtiyacınızı giderdiniz . Peki size buyurun şu da benim karımın şu kadarı diyen bir anlayış ile karşılaştınız mı . Mantık şu : Firmamız bir çok alanda hizmet vermekte . Siz veya dostlarınız ihtiyaçlarınız için bizi tercih ettiniz . Ayrıca firmamızın da kazanç elde etmesini sağladınız . O zaman bu alışveriş ile başlayan dostluğu devam ettirelim . Ve ticarete dönüştürelim . Firmamıza ne kazandırırsanız yaptıgınız işte elde ettigimiz kazancın % 60 ını sizinle paylaşalım . Paylaşalım ki ticaretimiz artsın , kazancımız artsın .” SORENTE” Televizyon Reklamı , Gazete, İnternet reklamlarına para harcamaktansa siz üyeleriyle kazancını paylaşmayı tercih etti . Böylece uzun yıllar sürecek bir Ticaret Platformu olmak istiyor . Kazandır sende Kazan mantığı ile yola çıktık öyle de devam edeceğiz . Sizlerin katkısı olmadan da bunun olamayacağını Gayet iyi biliyoruz . Hepimizin olduğu gibi bizimde hayallerimiz var . Hiç kimseye ne ön şart , ne son koşul nede masraf getirmeden sadece ticaretimizi yapmak istiyoruz . Bizim ticaretimiz de emek veren herkes karşılığını alır . Platform çalışma alanları , çalışma şekli konusunda ilave bilgilere çalışma konusuna “www.sorente.com” sitemizde yer alan videolarımızdan ulaşabilirsiniz.
*Siz bir Arkadaş , dost veya yakınınız tarafından sistemimizle tanıştırıldınız . Artık sizi bizimle tanıştıran arkadaşınız da siz ve sizin de bizimle tanıştıracağınız üyelerimizin ticaretlerinden kazanç elde edecek .

**SORENTEDE NASIL İŞLEM YAPILIR**

*Bir arkadaşınızın daveti ile veya bir sorente davetiye linki üye oldugunuz zaman cep telefonunuza kullanıcı adı ve şifreniz sms olarak gelir.Siz kullanıcı adınıuz ve şifreniz ile sitemize giriş yaptıgınız zaman bilgilerinizi doldurursunuz .

**SİSTEM NASIL İŞLEMEKTEDİR**

Sitemiz (www.sorente.com) işlem merkezinden yapılan  işlemler sigorta &digitürk&d smart elektrik satışı&sms satışı vb

Siz bir talaep oluşturacagınız zaman yukardaki işlem bölümlerinden birinde  siz bilgilerinizi doldurursunuz bilgileri sisteme kaydedersiniz bilgileriniz sorente ticaret platformunun işlem merkezine düşer ve sizi talepte bulundugunuz bölümün müşteri temsilcisi arayarak teyit eder ve sizin talepte bulundugunuz işlem işin teklifini sunar ve işlem tamamlanır siz bu yapılan işlem sonucu satış yapılan kategoride ki  elde edilen kazançtan vergiler düşer kalan miktarın %60ı işlem yapan kişinin bakiyesine kaydedilir diger kalan kısım sizi davet eden devam eden 4 kademede dagıtılır”

**Sorente Toplu SMS Satışı**
Firma yada şahsi kullanıcısınız ve özel zamanlarda dostlarınıza yada müşterilerinize sms le bilgi vermek yada kendinizi hatırlatmak istiyorsunuz . Direkt firma isminiz yada kendi isminizle bu hizmeti indirimli olarak alabileceğiniz bir noktadır . Tabi siz bu hizmetten yararlanırken dostlarınız da yararlanmak istediğinde hemen başvurusunu oluşturun kalan kısmı *SORENTE* personeli tamamlayacaktır . Bu hizmetten yararlanan siz yada sizin vasıta olduğunuz kişi hizmet alsın SORENTE kazanmışsa sizde kazanmışsınızdır demektir.
**Sorente Elektrik Satışı**
Enerji Bakanlığımız 800 tl ve üzeri elektrik sarfiyatı yapan firmalar diledikleri perakende elektrik satış lisanslı firmadan sarfiyatlarını alabilirler şeklinde ki yasasını yakın zamanda 150 tl ye düşürmüştür . Elektrik sarfiyatı 150 tl ve üzeri olan firmalarımız isterlerse bize başvuru doldurup bizim anlaşmalı olduğumuz enerji bakanlığı lisanslı firmadan alım yapabilirler . Sizlerde bu şekilde tüketimi olan firmalarla görüşüp bizden teklif almalarını sağlayabilirsiniz . Onların teklifleri sonuçlanır ve alımı bizim anlaşmalı olduğumuz firmadan yaparlarsa hem o firma daha ucuz enerji almış olur hem siz bu işe aracılık yaptığınız ve sistemimize kazanç sağladığınız için gelir elde edebilirsiniz .

Örneğin ; bir yakınınız yada yeni tanıştığınız bir esnaf 150 tl ve üzerinde tüketim yaptığını söyledi size hemen ona www.sorente.com diye benim çalıştığım bir firma var büyük elektrik firmalarına talep topluyor teklif veriyorlar . Dilersen bir başvuru oluşturalım ve sana teklif hazırlasınlar . demeniz yeterli olacaktır . Sizden bu iş nasıl oluyor sorusuna cevap isterlerse hizmetin yine bulunduğu ildeki dağıtıcıdan geldiğini ancak faturanın anlaşacağı firmadan geleceğini söylemeniz yeterli olacaktır . Her hangi bir ek külfet yada gideri olmaksızın faturası düşecek sizde bu güzel işden gelir elde edebileceksiniz .

Başvurunuzun onay yada başarısız sonuçlanması sayfanızda görülebilir . Onaylanmayan başvurularda SORENTE ekibi başvuru sahibi ile tekrar diyolog kurarak sebebini araştıracak ve yapılması gereken varsa girişimde bulunacaktır . Her bitmiş iş SORENTE ye ve size kazanım demektir .
**Digitürk Satışı**
Çarşıda dolaşıyorsunuz bir tanıdığınızın yanına uğradınız ve sohbet esnasında size DİGİTÜRK alacağım dedi . Hemen orada otururken talebini oluşturup gönderiniz . Personellerimiz en kısa zaman zarfında kendisi ile irtibata geçecek ses kaydı altında talebi olgunlaştıracak ve DİGİTÜRK genel merkezine talebi geçecektir . Digitürk yetkilileri başvurusu yapılan kişiyle irtibat kurup sonuçlanmasını sağlayacaktır . Siz sadece başvuruyu oluşturun . Gerisi ehil personel tarafından sonuçlandırılır ve iş bitmiş kazanım gerçekleşmiş olur . Başvurunuzun onay yada başarısız sonuçlanması sayfanızda görülebilir . Onaylanmayan başvurularda SORENTE ekibi başvuru sahibi ile tekrar diyolog kurarak sebebini araştıracak ve yapılması gereken varsa girişimde bulunacaktır . Her bitmiş iş SORENTE ye ve size kazanım demektir
Otobüs Bilet Satışı
Bu bölümde siz yada yakınlarınız şehirler arası yolculuk yapacaksınız ve otobüs kullanacaksınız . O zaman otogara gideyim , yada çarşıya ineyim de bilet bakayım demenize gerek bırakmıyoruz . 70 otobüs firması ile online bağlı bu sistem size kolaylıkla biletinizi oturduğunuz yerden sağlaya bilir . Hatta ileri tarihli yada aktarmalı gitmeniz gerekiyorsa planlamanızı yaparak aktarma noktasında devam edeceğiniz şekilde biletinizi bulunduğunuz yerden alıp yolculuğunuzu gönül rahatlığı ile tamamlayabilir siniz . Yapmanız gereken nereden kısmına otobüse bineceğiniz yeri seçmeniz , nereye kısmına da gideceğiniz yeri işaretleyiniz . Yolculuk tarihini de seçtiğinizde sorgula demeniz halinde size bir çok seçeneği getirecektir . Size sadece saat seçip koltuk beğenmek kalır . Yolculuğu yapacak kişinim ismi telefonu bilgilerinden sonra ödemeyi yaptığınız anda cep telefonunuza biletinizin detay bilgileri gelecektir . Siz sadece saati geldiğinde koltuğunuza oturun araç görevlisi size biletinizi getirecektir
**Sigorta Satışı**
Siz bilgilerinizi sigorta başvuru panelimize girdikten sonra, size farklı sigorta firmalarından teklifleri getirelim . Siz teklifleri değerlendirip hangi sigorta şirketinden poliçe almak isterseniz ondan alım yapabilirsiniz . Kredi kartınızla ödemenizi yaptığınız anda poliçe numaranız cep telefonunuza ve mailinize, aslı da adresinize gelir .Dakikalar içersinde poliçeniz hazırlanmış olur.

**Sorente ne kazanırız nasıl kazanırız**

Sistemin Her Elde Ettiği Kazanç Öncelikle Vergi Kısmından Arındırılır Kalan Kısım Sorente % 40  Ticaret Platformu % 60 Olacak Şekilde Dağıtılır .

İşin Gerçekleşmesine Sağlayan  %75
**1 Üzeri ( Sizi Davet eden )  %7.5
**2 Üzeri ( 1. Davet eden )  %6
**3 Üzeri ( 2. Davet eden )  %5
**4 Üzeri ( 3. Davet eden )  %4
**5 Üzeri ( 4. Davet eden )  %2.5

*Sorente Network *Sistemine Üyelik Tamamen Ücretsizdir.

Sorenteye üye olmak için muhakkak bir sorente üyesi tarafından davet edilmeniz gerekmektedir.Size gelen davet ile birlikte üyelik kaydınızı doldurur,doldurmaz hem sms olarak hem de mail olarak bilgileriniz anında gelmektedir.Daha sonra bilgileriniz le giriş yaparak sorente sistemin kullanmaya ve tüm detaylarını incelemeye başlayabilirsiniz.

**NOT :(Sorente Ticaret Platformundan) bayilik almak için aşagıdan siteye git kısmında yer alan formu doldurunuz .

++KURUMSAL BAYİLİK İÇİN ÜYE OLUN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİN

 (KURUMSAL BAYİLİK HALEN BİR TİCARİ FAALİYETTE BULUNAN İŞLETMELER İÇİNDİR)