“Slimm Fit Doğal Zayıflama Bandı”

productimage-picture-zayiflama-bandi-slimm-fitt-1467jpg

Slim Fitt Patch Doğal Zayıflama Bandı

 && Kış bitti, yaz günleri hızla yaklaşıyor. Kış günlerinde yeme içme konusunda koyverip karın ve basen bölgemizde biriken, hem sağlığımızı bozup hem de çirkin görünüme neden olan yağlardan kurtulmanın artık yavaş yavaş zamanı gelmedi mi?  Tüm dünya obezite ile savaşırken hem kadın hem de erkeklerin ortak sorunu olan fazla kilolardan artık Slim Fitt Patch yardımı ile kurtuluyoruz.

&& Slim Fitt Patch‘den verim almak için yapılması gereken tek bir şey var. O da 1 dakikanızı ayırıp, doğal zayıflama bandı Slim Fitt Patch’i vücudunuza yapıştırmak. Hepsi bu.

&& Göbek Eritme Bandının doğal aktif maddesi olan Bladderblack 100 yıldan fazla bir süreden beri iştah fazlalığına karşı bir tedavi olarak Amerika Homeopati Enstitüsü (American Institute of Homeopathy) tarafından onaylanmıştır.

&& Nasıl oluyor da küçücük bir bant bazı bölgelerde toplanmış yağları yakmaya yardımcı oluyor? Slim Fitt Patch, banttaki içeriğin deri emilimi yoluyla dolaşıma arışması olarak tanımlanan Trans-dermal sistemle çalışır ve içeriği sayesinde kolay kilo vermenize yardımcı olur. Her gün yalnızca 1 adet bant kullanmak gerekir. Bant 24 saat vücutta kalmalı sonrasında yenisi ile değiştirilmelidir. Daha fazla zayıflama umuduyla birden fazla bant yapıştırmak kesinlikle önerilmez. Bantları vücudunuzda hergün değişik bir yere yapıştırmanız tavsiye ederiz. Bandı, göbeğiniz, kalçanız üzerinde bir yere yapıştırdıktan sonra 20-25 saniye süre ile parmağınız bastırmanız yeterlidir. Bantın tamamen yapıştığına emin olduktan sonra günlük aktivitelerini gerçekleştirebilirsiniz. Slimm Fitt su geçirmez bir üründür. Bant yapışmış halde iken duş bile alabilirsiniz.

&& Slim Fitt Patch kullanımızda günlük olarak 2-3 litre arasında su tükenmeniz hem kolay kilo vermeniz, hem yağ yakmanız hem de toksinleri vücudunuzdan atmanız açısından önemlidir. Slim Fitt Patch’i kullananlar, günlük yürüyüş egzersizleri ile bunu desteklediklerinde daha çok yağ yaktıklarını ve de daha fazla kilo verdiklerini açıklamışlardır.

&&Tek bir Slim Fitt Patch paketinde 30 adet bant bulunmaktadır. Her bir bant 1 günlük/24 saat kullanım içindir. Bir sonraki gün aynı bandın vücudunuzda kalmamasına ve de yenisi ile değiştirmenizi öneririz. Slim Fitt, zayıflama bandı, geceleyin yavaşlayan metabolizmanızı hızlandırarak kilo vermenize ve de yağ yakmanıza yardımcı olur. Bu sayede bant sayesinde geceleri uyurken dahi bölgesel yağ yakma işlemi devam eder. Dolayısıyla zayıflamaya çalışırken gündüz halsiz ve yorgun kalmamış olursunuz.

&& Normal şartlarda insan vücudu geceleri ortalama 0.4 kilo (400 gram), haftada 2.8 kilo verir. Slim Patch, metabolizma hızlandırma özelliği ile bu miktarı daha artırır. Slim Patch ile 1 gecede kaybedilen kilo miktarı 0.7 kilo (700 gram) olarak gerçekleşirken, bu oran bir hafta 4.9 kiloya ulaşmaktadır. Yiyeceklerden 1 ayda 60 kilo alan ve de bunun 45 kilosunu doğal şartlarla yakan bir insanın bant kullanmadan uykuda yaktığı toplam kilo 12 olur. Bu da 1 ayda 3 kilo almak anlamına gelir. Fakat Slim Fitt Patch’de 60 kilo alıp 45 kilosunu normal olarak yakan bir insanın gece metabolizmasının çalışmasından dolayı düzenli kullanımda 1 ayda 21 kilo kaybettiği kaydedilmiştir. Böylece 1 ay sonunda 6 kg’lık bir zayıflama sonucu ortaya çıkmış olur.

++ Neden Slim Fitt?

&& Yorulmadan, hızlı kilo verme imkanı sunuyor
&& Kullanımı oldukça pratik ve çabuk hazır hale geliyor.
&& % 100 Doğal ve yan etkisi olmadığı klinik testlerle kanıtlanmış içeriği sayesinde güven sunuyor.
&& Zayıflama haplarında olduğu gibi saatleri takip etmeniz gerekmiyor.
&& Güvenilir ve tecrübeli sahibi Hollanda’da bulunan ilaç firması tarafından geliştirilmiş formüle sahiptir.

&& 14 yaş altı çocuklarda, hamile ve emziren kadınlarda kullanımı önerilmez. Slim Fitt Patch’i kullanmaya başladıktan sonra herhangi bir alerjik reaksiyonla karşılaşırsanız derhal kullanım bırakılmalıdır.