“PROMOSYON MALZEMELERİ”(www.promoofis.com)

Bugün tanıtımını yapacagımız site promosyon ürünleri tedarigi toptan satışı yapan ve illlerinde promosyon tanıtım işleri yapan kişilerde bayilik imkanı tanıyan http://www.promoofis.com/ internet sitesidir

promosyon

“Promo Ofis”

“Promo Ofis” firmamız yeni açmış oldugu  e ticaret sitesi ile promosyon işinde yeni bir hizmet anlayışı ile hizmet verdigi iş kolunda farkındalık oluşturmak ve farkedilmek üzere  çıkmış olduğu yolda işini en iyi şekilde tedarik işlemlerinizde hızlı güvenli müşteri memnuniyetini ön plana alan anlayışla  çalışan  personeli ile sizlere yardımcı olmaya çalışacaktır.(promoofis.com)

Promoofis kendini nasıl ifade etmiş birazda ona bakalım:

Promosyon sektöründe yenilikler getirmek amaçıyla çıktığımız yola web sitemizde fiyat çubuğunu sizlere sunuyoruz. Fiyat çubuğuyla fiyatı istediğiniz miktarlardaki size uygun fiyatlar otomatik olarak hesaplatabilir, maksimum ve minimum adetlerde fiyatların nasıl değiştiğini görebilirsiniz. Türkiyede promosyon alanında her dakika en güncel stok gösteren ilk firma olarak gurur duymaktayız.

 

Promosyon ürünleri alanında Zoom yapılabilen usb bellek, ajanda, çanta, şemsiye, kalem, anahtarlık, ofis ürünleri, açacak ve bir çok promosyon malzemesine Türkiyede ilk defa Promo Ofis uygulamıştır. Promo Ofis Promosyon sektöründe bir ilki daha gerçekleştiriyor ve her ürüne video çekmeye başlamıştır. Bu Videolarda promosyon ürününün nasıl kullanılacağını ve özelliklerinin nasıl olduğunu rahat bir şekilde fark edebileceksiniz. Sizler numune alıp ekstra mailyetlere ve zaman kaybına gerek kalmadan en iyi promosyon ürününü seçebileceksiniz. promosyon kampanyanızda Promo Ofis ayrılacalığını fark edeceksiniz. Fiyat çubuğu ve zoom resimlerin nasıl kullanılacağını aşağıdaki videoda öğrenebilirsiniz.

Promo Ofis Promosyonla hayatınıza promosyon katacaksınız.

www.comyonet.net ürün indirim firma tanıtım sitesi olarak çıkmış oldukları yolda başarılar dileriz HAYIRLI OLSUN BOL BERKETLİ TİCARETLER DİLERİZ