POZİTİFSİSTEM

POZİTİFSİSTEM NEDİR

SMS Kısa mesaj ile bilgi alarak  ve  büyük kazançlar  elde edebilirsiniz

Yıllardır size sormadan size kampanya bildiren yaptığı iş hakkında bilgi veren yüzlerce ticari firmadan SMS aldınız , size bilgiler aktardılar . Peki bundan sonra Firmalar Kampanyalarını işleri haklarında bilgileri aktarırken SMS gönderdikleri için ödeme yapsalar nasıl olur .UYE OLMAK İSTERMİSİNİZ

Elektronik posta ile bilgi alarak  ve kazanç elde edebilirsiniz.

Mail kutunuzu açtığınızda bakıyorsunuz ki size bilgi aktarmak için mail göndermiş firmalar var . Bu firmalar bundan böyle size bu mailleri göndermeye devam etsinler siz de mail başı kazanç elde edin .

Pozitif Sistem Detaylı Bilgi

pozitif Sistem sizin Sms , E-Mail , Anket Doldurma ve Video izleme gibi yollarla gelir elde etmenizi sağlıyor .

Sistem Network oluşturabilen kişilere enteresan kazançlar sunuyor . Size işin bu tarafını aktaracağım .

Şimdi ; sisteme üye olduğum anda tekil bir kişiyim , Üye sayfamdan davet linkimi kullanarak başlıyorum yakınlarımı sisteme kazandırmaya 20 kişi üye olduğunda olanlar sizi hayrete düşürecek .

Şu benim , bunlar üye olmalarını sağladığım 20 kişi ve bunlar ise benim vasıtamla gelen 20 kişinin sisteme üye yaptıkları . Ve bu 20 kişi benim kadar aktif değil onlar toplam da 200 kişi getirebildi.

Alt sıram da 20 kişi olduğu için sistem bana bu 20 kişi nin işlem kazançlarının % 20 ‘ ini veriyor . Ve şu sırada ki 10 ar kişilerin bulunduğu 2 sıramdan da % 10 .

Şimdi Basit bir kazanç hesabı yapalım . Sistem her Sms ve E-mail için 0,02 krş ödüyor .

Ben ve kazanç ağım , bir sms atılsa ne kazanır ; ben 0,02 krş kazanırım altımda ki 20 kişi ise 0,40 krş kazanır bu sıramın bana % 20 kazancı 0,08 krş olur .Bu sıramda ise üyelerim ortalama 10 ar kişi getirmişti yani 200 üye var onlar da 200 * 0,02 =dan 4 tl kazandılar .Bu sıram için de 4 tl nin % 10 unu kazanırsam buda 0,40 krş yapar .Bir sms de ekibim sayesinde 0,40+0,08+0,002 krş toplam 0,50 krş kazandım

Bu durum da işi günlük hesab yaparak ele alırsak ;

Günde 10 Sms alsak ben 5 tl kazanırım

Günde 10 da E-mail alsak 5 tl de oradan kazanırım

Anket doldurma ve video izleme için sistem 0,05 krş kazanç veriyor . detay hesapları siz yaparsınız ben günlük kazancı söyleyeyim ;

Günde 10 Anket doldursak 12,5 tl

Günde 10 da video izlesek 12,5 tl de o yapar toplam günde 35 tl kazanırım .Ay 30 gün 30*35= 1050 tl kazanç yapar .

Şimdi soruyorum size bu kadarcık emekle 1050 tl aylık kazancı nereden elde edebilirsiniz .İnanın bana çok değil 1 yıl sonra sisteme üye kazandırmak o kadar kolay olmayacak çünki etrafınız da herkes bu sistem den faydalanmaya başlayacak .

Haydi daha ne bekliyorsun , Üye ol ve Kazanç ağını kurmaya başla .