Oyun Oynayarak Para Kazan

Evet arkadaşlar yanlış okumuyorsunuz bu kazanç ve daha fazlası goldday’ de.

Konya merkezli olarak kurulan 12 yıllık yazılım tecrübemizle Narmedia ’ın geliştirmiş olduğu oyun, reklam ve e-ticaret alanında hizmet veren mobil uygulama platformudur.

Arkadaşlar windayy’ in yeni ve ücretsiz projesi  GoldDay ile davet ettiğiniz arkadaşlarınıza hem kazandırın hemde kazanın.

Tamamen ücretsiz uygulama olan goldday nedir?

Windayy’ in Yeni projesi Goldday Google reklamları sayesinde üyelerine hem oyun oynarken hemde reklam izlerken para kazandırıyor.

Google reklamlarını hemen hemen her yerde her uygulamada görmeniz mümkün örnek vermek gerekirse bugün instagram gibi milyarlarca kullanıcısı olan bir uygulamada bile her 10 paylaşımda bir google reklamları görmek mümkün, instagram bu reklamlardan para kazanırken sizler sadece reklamları ilgi ile izliyorsunuz.

GoldDay bu reklam gelirlerinin tümünü kullanıcılarına dağıtıyor.

Goldday üzerinden kazanmak çok kolay, ücretsiz bir şekilde akıllı telefonlarınıza indireceğiniz uygulama üzerinden 30dk ara ile reklam izleyerek, Oyunlar oynayarak , Arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek kazanıyorsunuz.

Arkadaşlarınızı uygulama içerisine davet ettiğinizde her üyeniz reklam izlediğinde günlük size 0,8krş kazandırıyor.

Bu ufak kazançlar ekibiniz büyüdükçe çok daha fazla oluyor Organizasyonunuz 10000 kişi olduğunda günlük 800₺ kazanmak mümkün bu 10000 kişiyi sizin bulmanıza gerek yok getirdiğiniz üyelerin getirdiği üyeler sizin organizasyonunuz içerisinde yer alıyor ve bu kişiler çoğaldıkça inanılmaz kazançlarınız olacak.

OYNA KAZAN!

Oynadığınız oyunlar sizlere kazanç olarak geri dönsün. Eğlenirken kazanç sağlayabileceğiniz uygulama platformumuz ile her 30 dk ara ile oynadığınız oyundan kazanmanız çok kolay. Hemen bize katılın!
Oyun oynarak topladığınız puanlarla sıralamaya girin ve onlarca çeşit hediyeden birisine sahip olma fırsatı yakalayın. Para ve Puanların En Eğlenceli Hali Goldday’de Sizleri Bekliyor!

ARKADAŞLARINI DAVET ET KAZAN!

Uygulamaya davet ettiğiniz herkes sizlerle beraber kazansın. Ekibinizi oluşturun eğlenerek birlikte arkadaşlarınızı davet edin ve hem siz hem ekibiniz kazansın.

Bedava uygulama üzerinden para kazanmak, KİM İSTEMEZ Kİ?ucretsiz_uyeol