“NIVEA Ürünlerinde %50 Şok İndirim”

images

NIVEA Ürünlerinde %50 Şok İndirim

NIVEA markasının doğuşu, 1911 yılının Kasım ayına dayanır. 1890 yılında Beiersdorf’u kuran Carl Beiersdorf, Dr. Oscar Troplowitz ve Prof. Paul Gerson Unna yeni bir ürün yaratarak, markanın ortaya çıkmasını sağlayan ilk büyük isimlerdi.

O dönemde tıp dünyasında çok önemli bir gelişme olan “Eucerit” bulundu ve Dr. Troplowitz de bu maddeyi kullanarak ilk defa değişik bir kozmetik krem, yani nemlendirici NIVEA Creme’i üretti.

O yıllarda, ecza ve sağlık ürünlerini Latince isimlendirme geleneği olduğu için “kar beyazı” anlamına gelen NIVEA adı, bir marka olarak ilk yolculuğuna başladı. Bu yolculukta markanın  başarısını iletişim çalışmaları da güçlendirdi.

Böylece başlayan NIVEA hikayesi günümüze kadar birçok ürün serilerinin eklenmesiyle büyüyerek bugünlere geldi. NIVEA’nın, bütün ürün serilerinin sahip oldukları pazarlama konsepti ve bunlara bağlı olarak yapılan reklam ve halkla ilişkiler kampanyaları, hitap ettiği hedef kitleye ve onun bulunduğu ülke kültürüne göre değişiklik göstermektedir. Bulunduğu her ülkede yerel marka olarak algılanması NIVEA’ya duyulan güvenin bir göstergesi ise Gerçekleştirilen tüm ürün kampanyalarda NIVEA kimliğine uygun olarak duygusal bir yaklaşımla, cilde yumuşak bir bakım yaptığı anlatılmış ve marka en iyi şekilde hedef kitleye ifade edilmiştir
 

NIVEA bugün, uzman kimliği ile tüketici ihtiyaçlarını doğru anlayıp, yeni çözümler getirerek en çok tercih edilen markalardan biri olmayı sürdürüyor. Reader’s Digest tarafından her yıl 16 ülkeden okuyucuların katılımıyla düzenlenen “En Güvenilir Marka” anketine katılan tüketiciler bu yıl da farklı kategorilerde en beğendikleri markaları oyladılar. 16 Avrupa ülkesinde yapılan “Most Trusted Brands” araştırmasında NIVEA, cilt bakımı kategorisinde birinci sırayı elde ederek onuncu kez en güvenilen marka seçildi. Avusturya, Belçika, Hollanda ve İsviçre ile Polonya, Portekiz ve Romanya gibi ülkelerde NIVEA pek çok kategoriden galip çıktı ve kozmetik ve cilt bakımı kategorilerinde birinci oldu.
 
Doğru zamanda doğru markalar üreten , yenilikçi ürünler geliştirerek, yürüttüğü uluslararası pazarlama stratejileri ve geniş dağıtım ağı ile kolayca tüketicisine ulaşan NIVEA ürünleri , dünyanın 1 numaralı cilt bakım markası ünvanını gelecekte de korumayı ve tüketici odaklı ürünleri ile kişilere ciltleri ve kendileri ile barışık bir hayat sunmaya devam etmeyi hedeflemektedir

NIVEA ürünleri hakkında daha detaylı bilgi için: www.nivea.com.tr

NİVEA Ürünlerini  %50 indirimli almak için aşagıdan siteye gidiniz

 

Etiketler: ,