Nano Grip Pratik Anahtar

ÇOK AMAÇLI VE İNANILMAZ MARİFETLİ ANAHTAR NANO GRIP!

Nano Grip Anahtar Nedir ?

Nano Grip  anahtar marifetli çok basit kullanıma sahip onunla   işlerinizi  artık çok daha kolayve çabuk yapacaksınız . Pratik anahtar ile artık Usta arama  aramayacaksınız  Kalabalık takım çantası içerisinde Acaba hangi malzemeyi kullansam diye düşünmeyeceksiniz. Kendi evinizin ustası olacaksınız. Nano Grip  Pratik Anahtar Çok amaçlı iki ingiliz anahtarından meydana gelen ilginç pratik ve harika tasarımla üretilmiştir .

nano grip

Nano Grip pratik anahtarı  evde, işte, ofiste, bahçe, araba ve teknede kısacası ihtiyaç duyulan her türlü sıkma ve sökme işlemlerinizde pratik anahtar Nano Grip’i kullanabilirsiniz. Alet çantasında bulunan onlarca anahtar çok yer kaplayacak  ve ağırlık yapacak, taşımakta zorlanacaksınız. Nano Grip pratik anahtar  oldukça hafif ve pratik olması sebebi ile onlarca anahtar kullanmanız gereken tüm işleri daha çabuk ve daha kolay yapmanızda size yardımcı olacaktır.

Nano Grip pratik anahtar  karbon çelik malzemeden üretilmiştir, asla kırılmaz, çatlamaz ve paslanmaz. Kavrama kısmı boru tadilatlarında borulara hasar vermez, çizmez veya zedelemez.

3 basınç noktasından biri olan kavrama kısmı, karbon çelik malzeme kalitesinin en belirgin özelliğidir. Klasik İngiliz anahtarlarda gerçekleşen yalama olarak isimlendirilen aşınmalar Nano Grip pratik anahtarlarda asla meydana gelmez.

Nano Grip pratik anahtar  8mm den 32mm e kadar her türlü vidayı, somunu, civatayı ve hatta boruları sıkıştırmak veya açmak için kullanabileceğiniz inanılmaz marifetli ve son teknoloji ürünü bir anahtardır.

Küçük vida başı 8mm ile 14mm arası için çok uygundur. Orta büyüklükteki vida başı 16mm ile 22mm arası kullanabilirsiniz. Ve büyük vidalarda, ise 24 ile 32mm arasında başlıklar kullanabilirsiniz.

Normal bir vida kerpeteni ile bir boruyu sıkıca tutmak ve sıkıştırmak, doğru pozisyonu bulmak çok zordur! Ancak otomatik olarak ayarlanan 3 noktalı basınç dağılımlı Nano Grip İngiliz Anahtarı ile kolayca büyüklüğe göre ayarlanır!

ÜRÜNÜ ALMAK İSTERSENİZ SİTEYE GİDİN