Makale yazarak para kazanmak isteyenler okusun!

Makale Yazarı Rehberi Nasıl İşliyor? Makale Yazarı Rehberi ile yazacağınız makalelerin sektör ve konuları,makaleleri nasıl yazacağınız, yazı yazacağınız yerler ve iletişim adresleri verilmektedir. Makale Yazarlığına bir defaya mahsus ödeyeceğiniz ücret ile başlayabiliyorsunuz. Ödeme sonrası e-mail adresinize gönderilmektedir. Makale Yazarı Rehberi ile ister ek gelir kazanın, isterseniz tam gün makale yazarak düzenli gelir elde edin. Evde,işte,okulda,yolda v.s vakit bulduğunuz her an yapabiliyorsunuz. Makale Yazarı Rehberlik Eğitimini referans olarak gösterebiliyor ve güncelemelerinden, danışmanlık hizmetlerimizden ücretsiz faydalanıyorsunuz.

Makale işi platformunda iş verenlerle birebir görüşüp ücretlendirmeyi belirleyerek yazdığınız makale başına 1 tl ile 10 tl arası arasında kazanıyorsunuz. Yeni başlayanlar için ortalama 3 tl den hesaplandığında bile günde sadece 10 makale ile aylık 900 tl kazanç sağlanmaktadır. Makale Yazarı Rehberi içinde en çok talep edilen konular sektörlere göre ayrıntılı olarak açıklanmış. Bununla birlikte direkt makale yazarı arayanlarla irtibat kuracağınız için size en yakın konuları seçerek ona göre makale yazabiliyorsunuz.

Makale yazarlığı işine günde kaç saat ayıracağınız tamamen sizin seçiminiz. İster tam zamanlı, isterseniz parttime çalışarak günde sadece bir kaç makale yazın, yazdığınız makale sayısı kadar ödeme alacağınız için kazanç miktarını da belirlemek size kalıyor. İşyerinizde, evinizde, yolda, trafikte, okulda ya da nerede istiyorsanız veya nerede rahat ediyorsdanız orada makalenizi yazın ve para kazanın. Makale Yazarı Rehberinin en önemli avantajı, yazmaya başlıyacağınız yerleri direkt olarak size vermesidir. Makale yazarına duyulan ihtiyacın fazlalığı nedeniyle nerede yazacağınızı belirlemek için seçim yapmanız gerekiyor.(XT kod: 2098)