KİLO VERDİREN ÇAY

9’u ayrı bitkinin karışımından elde edilerek hazırlanan DailyForm zayıflama çayı ile doğal yollardan kilo verin!

Daily Form 9lu çay kullanan bir kişinin sadece diyet yapan bir kişiye göre metebolizmasının daha hızlı çalışarak rahatlıkla kilo verdiği görülmüştür.

price_new

Tamamen Doğal Yollarla Zayıflamanın Sırrı!

9lu zayıflama çayı içerisindeki bitkiler sayesinde en doğal, güvenilir ve hızlı zayıflama formülü olmayı başarmıştır.

9’u ayrı bitkinin karışımından elde edilerek hazırlanan DailyForm zayıflama çayı ile doğal yollardan kilo verin! içerisindeki bitkilerle hızlı kilo vermenizi sağlayacak DailyForm;

  • Metebolizmayı hızlandırır.
  • Hazımsızlığa iyi gelir.
  • Sindirimi kolaylaştırır.
  • Vücutta depolanan yağların yakılmasında yardımcı olur
  • Güçlü bir antioksidan olması sababiyle vücuttan toksinleri atar
İçerisinde mate çayı, bilye kekik, çoban çökerten, barut ağacı, yeşil çay, sinirli ot, biberiye, funda yaptrağı, cinenma bulunan bu formül kısa zamanda zayıflamanıza katkıda bulunacak. Hiçbirşey yapmasanız dahi metebolizmanın gün içerisinde daha hızlı çalışmasını sağlayacak olan DailyForm, sindirim sisteminide düzenlediği için canınızı sıkan kilolarınızdan hızla kurtulmanız daha kolay olacak.

Ayhan Ercan’ın 9 hayat çayı olarak nitelendirdiği ve zayıflamaya katkıda bulunan bu çayın fomülü DailyForm’un içinde. Hem kısa zamanda kilo vermenizi hemde kendinizi dinç hissetmenizi sağlayan bu formül, yağlarınızın depolanmasınıda engelleyerek formda kalmanızı sağlıyor. Dünyadaki en güçlü yağ yakıcı bu bitkiler aynı zamanda antioksidan oldukları için vücudunuzdaki bu yağların dışarı atılmasını sağlıyor.

Diğer zayıflama yöntemlerinden çok farklı, doğal bir karışım olan ve yan etkisi bulunmayan Dailyform Tarım ve köy işleri bakanlığından onaylı bir üründür. Saba Tümer, Gülben Ergen gibi Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının programlarına konuk olarak Türkiye’de zayıflamak isteyen herkese bu çayın formülünü anlatan TABDER başkanı Ayhan Ercan çayın içerisindeki bitkilerin çok güçlü olduğunu ve zayıflamanız için en iyi yöntemlerden biri olduğunu dile getiriyor.

Dailtform kullanımdaki en önemli nokta ise bitkisel karışımın kesinlikle kaynatılmaması gerektiğidir. İçerisindeki bitkinin etkisini göstermesi adına bir su bardağı kaynar suya 1 tatlı kaşığı bitkisel formülden atılmalı ve demlendikten sonra içilmelidir.

İçerisinde dünyanın en özel ve etkili bitkilerini barındıran Dailyform, iştahı kapatır. Doğal bir enerji kaynağı olduğu gibi hazmı kolaylaştırır. Sindirim sistemini düzenleyen Dailyform, aynı zamana yüksek tansiyona iyi gelmektedir. Kısa zamanda kilo vermenizi sağlayan Dailyform, doğal ve bitkiseldir.

Dailtform kullanımdaki en önemli nokta ise bitkisel karışımın kesinlikle kaynatılmaması gerektiğidir. İçerisindeki bitkinin etkisini göstermesi adına bir su bardağı kaynar suya 1 tatlı kaşığı bitkisel formülden atılmalı ve demlendikten sonra içilmelidir.

İçerisinde dünyanın en özel ve etkili bitkilerini barındıran Dailyform, iştahı kapatır. Doğal bir enerji kaynağı olduğu gibi hazmı kolaylaştırır. Sindirim sistemini düzenleyen Dailyform, aynı zamana yüksek tansiyona iyi gelmektedir. Kısa zamanda kilo vermenizi sağlayan Dailyform, doğal ve bitkiseldir.

İÇERİGİ

Barut Ağacı

Barut Ağacı (Rhamnus frangula): 5 metreye kadar boylanabilen, siyah renkli meyveleri olan bir ağaçtır. Erkek Akdiken olarak da bilinir. İçerisinde tanen, acı madde, şekerler, saponin, frangulin gibi maddeler bulunur. Barut Ağacı Kabuğunun Faydaları ve Etkileri: İdrar söktürücü etkisi ile kabızlığa karşı etkili bir müshildir. Spazm çözücüdür. Sarılık, siroz gibi karaciğer hastalıklarında faydalıdır. Dolaşım bozukluğu, gut, hemoroit şikâyetlerine karşı da etkilidir.

GYMNEMA (CİNNEMEA)

Gurmar (Gymnema sylvestre) orta ve güney Hindistan’ ın tropik ormanlarında yetişen bir orman sarmaşığıdır. Yaprakları çiğnendiğinde, ağızda belirli bir süre için şeker tadının alınmasını engeller. Zaten bu yüzden; bitkinin Hintçe ismi olan Gurmar’ ın, ‘Şeker Yok Edici’ anlamına gelmesi rastlantı değildir. Geleneksel olarak yaklaşık 2000 yıldır Hindistan ve güney Asya’ da Tip1 ve Tip2 diyabet (şeker hastalığı) için doğal bir terapi olarak kullanılan bir bitkidir. Yaprakları yine aynı ülkede bazı mide rahatsızlıkları, kabızlık, ödem ve karaciğer rahatsızlıkları için de kullanılmaktadır. Gurmar, insülin salgısını artırıcı, şeker emilimini ve şekerin yağa dönüşüm sürecini de yavaşlatıcı özellikte bir bitkidir.

mate

Mate, Güney Amerika’da yetişen “Ilex Paraguayensis” isimli bitkinin yeşil yapraklarıdır. Mate Son yıllardaki popüler ismi ise ‘yağ yakıcı çay’. Olarak bilinir. Mate Çayı tüm dünyada obezite tedavisinde kullanılmaktadır. Vücutta yağ emilimini engelliyor, yağların hızlı yakılmasını sağlıyor ve vücuttan su atılımını kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda kafein benzeri özelliklere sahip fakat kötü etkisine sahip değildir. Metabolizması yavaş işleyen kişiler için son derece sağlıklı bir içecektir. Yağ yakımını artırıcı, metabolizmayı hızlandırıcı ve enerji verici etkileriyle kilo vermek isteyenler için mükemmel bir yardımcı.

bilya kekik

Dünyada birçok Kekik türü bulunmaktadır. Akdeniz ve Ortadoğu bölgesinde yetişen ve ticareti yapılanların başlıcaları Origanum vulgare, Origanum onites (Origanum smyrnaeum olarak da bilinir), Origanum syriacum gibi kekik türleridir. Kekik, Gıda, Kozmetik, İlaç sektorlerinde kullanılan çok amaçlı bir üründür. Sindirim sistemi ve üst solunum yolu rahatsızlıklarında, hazımsızlık ve öksürüğe karşı kullanılmaktadır. Antiseptik, yatıştırıcı, gaz söktürücü, balgam söktürücü, kramp çözücü özellikleri vardır. Kozmetikte, alkollü ve alkolsüz içeceklerde kullanılır.

Çoban çökerten

Çiçekli bir bitkidir. Dünyanın birçok yerinde doğal olarak yetişir. Genellikle bahçelerde yabani ot olarak bilinmektedir. Hindistan ve Afrikada bol miktarda yetişmektedir. Protein yüzdesi yaklaşık %10-11 civarında olup; altısı temel olmak üzere on dört amino asit içerir. Sap ve gövdesi nişasta, fructose ve sucrose açısından zengindir. Çoban Çökerten Kullanım amacı yakın zamanlarda fitness, zindelik ve canlılık artıcı özellikleri sporcu, atlet ve vücut yapıcıların dikkatlerine sunulmuştur.

Yeşil çay

Camellia sinensis yapraklarından üretilir. Siyah çay ile aynı bitkiden üretilir fakat gördüğü işlem çok farklıdır. Yeşil çay içindeki kateşin maddesi, yeşil çay çok işlem görmediği için kaybolmaz bu madde özellikle polifenolle birlikte çok etkilidir. Yeşil çay yaklaşık 5000 yıldır Çin’de, Japonya’da ve Hindistan’da tıbbi amaçlarla kullanılmıştır. Yeşil çay içeriğindeki maddeler sayesinde kan akışınız hızlanır, kalori yakma işlemleri vücudunuzda daha çok yer bulur, ve her bir yudum bu işlemleri hızlandırır. Bu sihirli içeceği hayatınıza sokun, farkı göreceksiniz

Funda Yaprağı

– Şişmanlık rahatsızlıklarında kullanılan funda suyu çok etkili bir zayıflatıcıdır.
– Böbrek kum ve taşlarının düşürülmesine yardımcı olur.
– Nikris hastalığına karşı faydalıdır.
– Anne sütünü artırıcı özelliğe sahiptir.
– Funda bitkisiyle hazırlanan funda lapası ağrıları keser.
– Zeytinyağı ile hazırlanan funda merhemi, çıban ve egzamaya karşı faydalıdır.
– İdrar söktürücü ve iltihap giderici özellikleri vardır.
– İshali keser.
– Nefrit, piyelonefrit, prostat iltihabı, sistit, kolibasil, albümin ve ödemde çok etkilidir.

Biberiye

Bu güzel kokulu biberiyenin kullanılmadığı hastalık yok gibi. Özellikle çok iyi yağ yakıcı olarak bilinen bitkidir. Kan dolaşımı hastalıklarına iyi gelir. Mide de barsak kanalı bezlerini daha fazla çalışması için uyararak bu bölgede oluşan krampları çözer. Dolayısıyla sindirim bozukluğu, gazlanma ve mide-barsak tembelliğinde biberiye çayı çok faydalıdır.

Sinirli ot

Sinirliot kır yollarında, çimenli tarla kıyılarında, nemli arazilerde, bahçe ve parkların çimleri arasında, pratik olarak dünyanın her bölgesinde yetişir. Müsilaj, acı maddeler, flavonlar, silisik asit ve aucubin glikoziti başlıca etken maddeleridir. Bitkinin antibiyotik etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Sinirliot genellikle solunum organları hastalıklarında kullanılmaktadır. Özellikle, balgamlanma, öksürük, boğmaca, akciğer astımı ve kanı temizlemeye çok faydalıdır.

Daily Form Zayıflama Çayı İçerisinde Hangi Bitkileri Barındırır?

Daily Form, bitkisel ve doğal bir zayıflama çayıdır. İçerisinde hiçbir kimyasal barındırmayan Daily Form, 9 hayat bitkisi adı verilen mate çayı, bilye kekik, çoban çökerten, Karadeniz’de yetişen barut ağacı kabuğu, yeşil çay, sinirli ot, biberiye, funda yaprağı, cinnema gibi dünyanın en güçlü bitkilerini barındırmaktadır. Bu bitkilerle oluşturulan Daily Form Form formülü, kısa sürede zayıflamanızı sağlamaktadır.

Daily Form Zayıflama Çayı’nın Diğer Zayıflama Ürünlerinden Farkı Nedir?

Daily Form’un en önemli özelliği, 9 ayrı saf bitki karışımından elde edilmesidir. Diğer zayıflama ürünleri gibi işlenmemiştir. Toplumumuz tarafından sıkça tüketilen mate, funda, yeşil çay gibi bitkilerin karışımlarından elde edilmiştir. Bitkiler, formüle uygun miktarda ambalajının içerisine yerleştirilmiş doğal çay formundadır. İçerisinde kimyasal madde barındırmadığı için de herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.

Daily Form’u Neden Sabah ve Akşam İçmeliyiz?

Sabahları içilen Daily Form, içerisindeki bitkiler sayesinde vücudumuza dinçlik kazandıracaktır. Sabahtan öğleye kadar yediklerimizi yakmak, metabolizmamızın daha hızlı çalışmasıyla alakalıdır. Metabolizmaya katkıda bulunacak Daily Form, yağların depolanmasını bu şekilde engelleyecektir. Akşam ise metabolizmamız en yavaş halini almaktadır. Metabolizmayı canlı tutmak için akşamları içilen Daily Form, metabolizmayı uyanık tutup akşam saatlerinde yenenlerin kiloya dönüşmesini önleyecektir. Bu sayede doğal bir şekilde kilo vermeye başlamanızı sağlayacaktır.

Daily Form’un Kokusu Rahatsız Edici mi?

Daily Form doğanın bize sunduğu en özel ve güçlü bitkileri içerisinde barındırmaktadır. Daily Form’un kokusu da gayet hoştur. Günlük içtiğiniz bitki çaylarının kokusundan farklı değildir.

Daily Form ile Ayda Kaç Kilo Veririm?

Daily Form 9’lu zayıflama çayı kilo vermenize yardımcı olur. Metabolizmanızı uyanık tutan, hazımsızlığa iyi gelen, yağların yakılmasına yardımcı olan bu çay sayesinde kısa sürede ideal kilonuza ulaşmak hiç de zor değil.

Daily Form kullanırken Aynı Anda Bir Diyet Programı Uygulamak Zorunda mıyım?

Daily Form’u kullanırken başka bir diyet programına ihtiyacınız olmayacaktır. Kür gibi düşünebileceğiniz Daily Form, vücudunuzdan toksinlerin atılmasına da yardımcıdır. Detoks etkisi de yaratmaktadır.

Daily Form 9’lu Zayıflama Çayı’nı Kimler Kullanamaz?

Hamile ve emziren bayanlar ile ürün bileşenlerinden birine alerjisi olduğu bilinenler ve 15 yaşın altındaki çocuklar kullanmadan önce doktorunuza danışmalıdır.

Daily Form Nasıl Zayıflatır?

Daily Form içerisindeki etken bitkiler sayesinde, vücutta oluşan ödemin atılmasına, bağırsak şikâyeti olan kişilerin rahatlamasına, metabolizmanın hızlanmasına katkıda bulunarak zayıflamanızı sağlamaktadır.