Keçiler net nedir nasıl oynanır

Bilinen diğer çiftlik oyunları gibi oyun içerisinde üretim yapmaya dayalıdır.Keçi alarak ve bu Keçilerin sütlerini satarak para kazanırsınız. Sistem reklam havuzuna dayalı değildir. Arkasında (keciler.net bir AKHAN TEKNOLOJİ kuruluşudur. Akhan Teknoloji 2010 yılından bu yana; Antalya ve çevresinde elektronik alanında faaliyet göstermektedir. Bu yıl içerisinde farklı bir alan olan istiridye mantarı üretiminde de faaliyet göstermeye başlamıştır. Büyüme odaklı, gelişime açık,yeni fikirlere açık, proje geliştirebilen ve uygulayabilen bir firmayız.Daima sektörde olmak için mücadele edeceğimizi taahhüt ederiz.) sektörde faaliyet gösteren bir kuruluş vardır. Dolayısıyla da amacımız uzun soluklu bir yatırım ortaklığı sistemi olmaktır

Keçiler ile para kazanmak için keçi satın alıp ürettikleri sütleri sanal ortamda satmanız gerekir. Oyundaki para birimi keçi coindir. Bu para birimi ile keçi satın alıp daha sonra paraya çevirebilirsiniz. Oyun en başta size 1000 keçi coin verir bununla keçi alıp başlarsınız. Fakat yatırımsız kazanç az olarak gözükmektedir. . Fakat yatırım yapacaklar kazanır fakat oyun devam ederse parasını alır. ÜCRETSİZ ÜYE OL

Sık Sorulan Sorular
Soru: Oyun nasıl oynanıyor?
Cevap: Üye olduktan sonra 2 adet Tiftik keçisi değerinde 200 KC hediye olarak gelir. Bu keçilerden ürettiğiniz sütleri satarak daha yüksek üretimli keçiler alırsınız. Hesabınızdaki para 100 TL limite ulaştığında paranızı çekebilirsiniz. Yatırımsız ödeme alamazsınız. Para çekebilmek için en az 20 TL yatırmalısınız.

Soru: Kazandığım parayı nasıl çekerim ?
Cevap: Ödemelerimiz İninal, Papara ve Enpara üzerinden yapılmaktadır. Bu ödeme sistemlerinde işlem ücreti yoktur ve paranız herhangi bir kesintiye uğramaz.

Soru: Ne kadar kazanırım?
Cevap: Kazanç limitleri yaptığınız yatırıma göre değişmektedir. Yüksek yatırımlı hesaplar daha yüksek kazanca, daha kısa sürede sahip olurlar.

Soru:: Bu sistem bana nasıl para kazandırır?
Cevap:: Yatırımlarınız, hali hazırda yürüttüğümüz ticari faaliyetlerde değerlendirilir ve size kazanç olarak döner.

Soru:: Site kapanırsa paramı alabilir miyim?
Cevap:: Sitemiz uzun ömürlü olmak üzere yola çıkmıştır. Ticari faaliyet göstermekte olduğumuz için kapanması söz konusu değildir. Kapanması halinde yatırımlarınız geri ödenir.