Hemoroid Tedavisi 7 Gün Yöntemi

Hemoroid(basur) hastalarına müjde! Hemoroid tedavisi 7 gün yöntemiyle 1 saat içerisinde hemoroid (basur) tedavisine başlayabilir, saatler içerisinde rahatlar ve doğal yollarla sadece 7 günde tamamen iyileşebilirsiniz. İlaçsız, ameliyatsız ve defalarca para ödemek zorunda kalmadan basurdan sonsuza dek kurtulmaya çok yakınsınız. Bu kitapta anlatılan özel yöntemin mucidi olan Jessica Wright Amerika’da yaşayan bitkisel tedavi uzmanıdır. Yıllarca yaptığı araştırmalar sonucu yaptığı yüzlerce tedavisel deneyden olumlu sonuçlar aldı. Ve sonunda bu birikimini ve tedavi yöntemini 2011 yılında yazdığı “Hemorrhoid no more” isimli kitabında topladı.

Jessica Wright´ın kaleminden sizler için söylediklerini aktarıyoruz…

Sevgili okuyucular…

Sizlere hemoroidlerinizden doğal yöntemlerle sonsuza dek kurtulmanın yolunu bu kitapta göstereceğim. 4 yıl boyunca yapılan araştırmalar sonucu geliştirdiğim bu yöntem sayesinde, yüzlerce hemoroid hastam şifa buldu ve bir daha hemoroide yakalanmadılar! Sizde tedavi için bana gelen hastalarım gibi birkaç gün içerisinde hemoroidlerinizden kurtulabilirsiniz. Yıllarca bu konunun üzerinde durup ilgilendim ve bu zaman zarfı içerisinde öğrendiklerimi, aynı enstitüde çalıştığım Türk dostum Ayşenur K. Hadley ile bu sayfada Türkiye’deki hemoroid hastaları için paylaştık. Burada anlatacaklarım ile hemoroid sorununuzu çözmeye ve daha rahat, ağrısız ve acısız yaşamanıza yardımcı olmak istiyorum…

Hemoroid (basur) Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Aşağıda belirtilen bir veya birkaç belirti üzerinizde varsa yüksek ihtimalle sizde hemoroidlisiniz. Ne kadar erken teşhis koyabilirseniz sizin için o kadar iyidir!

Tuvalet ihtiyacı sırasında kanama (Tuvalet kâğıdının açık kırmızı kan renginde olması). Sürekli kaşınma ve anal bölgesinde oluşan kızarıklık. Günlük aktiviteleri uygulamada sorun ve acı hissi (Oturma, kalkma, gezme gibi). İdrarı tutmakta problem yaşamak. Anüs bölgesinde basınç hissi

hemoroid-tedavisiHemoroid(basur) Nasıl Tedavi Edilir?

Hastalığın durumuna göre çeşitli ilaçlardan, cerrahi müdahaleye kadar bir takım çözümler olmakla birlikte bunlar pahalı, acı verici ve kesin olmayan sonuçlar doğurabilir. Sorunun gelecekte tekrarlama olasılığının yüksek olduğunu da düşünürsek bu çözümler gerçekten çok iç açıcı değil. Bilindik tedavi metotları sadece ağrıları ve semptomları yatıştırıyor. Neredeyse bu yöntemlerin tamamı hemoroid sorununu kökten çözmüyor. Hemoroid hastalığını kökünden çözen çok az yöntem ve müdahale vardır. Bunlardan biri cerrahi operasyonlar ve bir diğeri doğal yolla yapılan bir uygulamadır. Ancak, bildiğiniz gibi cerrahi operasyonlar maliyet olarak pahalı olduğu gibi ayrıca hastaya eziyet ve müdahalenin getireceği korku ve acı oluşturur. Sonuç olarak, hemoroid nasıl geçer diyerek bu sayfayı okuyorsanız eğer, bu sorunu kökünden, ağrısız, acısız ve oldukça hızlı çözmek ve bir daha nüksetmemesini istiyorsunuz. Bu yüzden doğal ve bitkisel yöntemle sadece 7 günde hemoroid (basur) hastalığından nasıl kurtulabileceğinizi anlatıyorum.

Doğal Yöntemlerle Tedavi Edilir mi? Ümitsizliğe kapılmanıza gerek yok. Hemoroidinizi tedavi etmenin ve ondan sonsuza dek kurtulmanın bir yolu var. Doğal yöntemleri evde uygulayacak, pahalı ilaçlara ve korkutucu ameliyatlara gerek duymayacaksınız. Bugünden itibaren hemoroidinize son vereceksiniz.