Hazır web yazılım

WEB TASARIM

Kurumsal kimliğinize uygun bir web tasarımı paketlerimiz içinde bulunmuyorsa bizimle iletişime geçip size uygun bir web sitesine sahip olabilirsiniz. işyerİnizi dünyaya en iyi şekilde tanıtalım.
Bize sadece sitenizde istediğiniz özellikleri kullanılması istediğiniz renkleri belirtmeniz yeterlidir.Gerisini bize bırakın…
Gereksiz ayrıntılardan uzak durup, web sayfanızda olması gereken linkler ve bilgiler ile oluşturduğumuz web siteleri her zaman ziyaretçiler tarafından beğeni toplamaktadır.

flash1

SATIŞ SONRASI DESTEK

Paket satıldı tamam oldu bitti demiyoruz. Etik kurallara uygun bir ticaret anlayışı olarakta görmüyoruz. Hizmet sonrası destek en önemli etkendir. Gerek güçlü destek sitemiz , gerek teknik destek sistemimizle soru ve sorunlarınıza en hızlı şekilde çözüm bulmaya çalışıyoruz.
Satın aldığınız pakettin kurulumdan itibaren sizinle sürekli iletişim halinde pakette istediğiniz özellikleri ve eksiklikleri bize bildirmeniz yeterli olacaktır.Hoşunuza giden bir sizin başka bir tasarımınız vardır.Onuda sizin için yapabiliriz.

Neden Bir Web Sitesi Sahip Olmalıyım?

Ürünlerinizi / Hizmetlerinizi Daha Çok Satabilmek İçin
Bir web sitesine sahip olmak, firmanıza yepyeni imkanlar sunar. Hedef kitlenize etkin bir şekilde ulaşabilir ürünlerinizi ve firmanızı daha kolay tanıtabilirsiniz. En geniş kitlelere, en uygun maliyetler, 24 saat kesintisiz sadece web sitenizle ulaşabilirsiniz.
Etkili Tanıtım İçin
Web siteleri, firmanızın/markanızın tanıtımını etkili şekilde yapar. Doğru hedef kitleye, etkili tanıtım yapmak firmanızı ileri götürecektir. Markanızın daha çok tanınmasını, ürün ve hizmetlerin daha hızlı satılmasını