Farmasi’de Nasıl Para Kazanılır

Farmasi’de Nasıl Kazanılır

Farmasi, Bizlere  sıfır risk, minimum maliyet ve sınırsız kazanç ile kendi işinizi kurma fırsatı sunmaktadır. Çalışma saatlerinizi kendimizin belirlediği, oldukça renkli, eğlenceli ve başarılı bir iş fırsatı ile üç farklı şekilde gelir  elde edebilirsiniz:

Kişisel Satış Karı

Sadece Farmasi kataloğu ile satışa sunulan ürünleri indirimli  Danışman fiyatından alarak kar amaçlı satabilirsiniz. Şirketin Sizin için ürettiği binlerce ürün sayesinde sıfır risk ile  anında kar elde edebilirsiniz. Fatura kesme, dükkan açma, stok taşıma, eleman çalıştırma ve sabit giderlerinizin olmadığı bir sistem ile Siz de ek gelir elde edebilirsiniz.Minimum sermaye ile riske girmeden satış yapmanın keyfini süreceksiniz. Farmasi Danışmanı olmanızın avantajları:

• Kişisel bakım, renkli kozmetik, saç bakımı, bebek ürünleri, parfüm ve binlerce ürün çeşidi
• 7’den 70’e her kesime ve bütçeye hitap eden geniş ürün yelpazesi
• Eleman çalıştırmak, kira ödemek, depo açmak, yeni ürün geliştirmek vs. gibi maliyet taşımamak
• Farmasi Danışmanı olduğunuz için kendi ihtiyaçlarınızı da %33 indirimli satın almak
• %100 yerli sermaye ürünlerin satışını yapar ve ülke ekonomisine ciddi anlamda katkı sağlamak

Farmasi Satış Primi
Farmasi Danışmanı olarak size bağlı satış Danışmanları oluşturabilirsiniz. Farmasi iş fırsatını tavsiye ederek tanıdıklarınızın da bu fırsat ile tanışmasına sebep olabilir ve çok daha büyük bir satış gelirinin kapısını aralamış olursunuz.

Size bağlı oluşturacağınız ekibinizle beraber artık bir ekip lideri olmaya ve ekibinizde her ay oluşan şatış cironuz üzerinden    sürekli bir gelire kavuşmaya başlarsınız. Kendinize direkt  bağlayacağınız Danışmanlar ve Danışmanlarınızın da kendi altlarında yapacakları Danışmanlar şeklinde aşağıya doğru sınırsız şekilde büyüyen bir ekibe kavuşursunuz. Bu ekibin hem kendi ihtiyaçları için yapacakları alışveriş  hem de kişisel satışları ile oluşan tüm satış cironuzdan her ay  satış primi kazanırsınız.

SİZDE ÜYE OLARAK İNDİRİMLİ ÜRÜN ALMAK İSTERMİSİNİZ