Farmasi Ürünleri Kullananlar Ne Dediler

Farmasi Ürünleri Kullananlar Ne Dediler

Bu yazımızda farmasi ürünlerini kullanan kişilerin çeşitleri zamanlarda kullandıkları ürünlerden aldıkları sonucu anlatan ifadelerini kısa kısa sizlere ulaştıracagız

FARMASİ AT KESTANESİ NEDİR

Farmasi At Kestanesi Kremi; sırt, Boyun, Eklem, Burkulma, İncinme, Bel, Fıtığı, Romatizma, Farmasi At Kestanesi bütün ağrılarda etkili Aescin ile kılcal damarları güçlendirerek varis ve vucüttaki şişlikler üzerinde etki sağlamaya yardımcı olur.

At kestanesi ekstraktı, sarı kantaron, mentol, esansiyel yağlar ve nane içeren formülüyle cildinizi rahatlatır, ferahlatır ve yenilenmesine yardımcı olur. Arnika ve Biberiye yağları ile cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar ve besler. Sırt, boyun, kol ve bacaklarınıza masaj yaparak uygulayın.

Arnika bitkisi cilde yoğun iyileşme ve hücre yenilenmesi sağlar. Cilde sağlıklı bir görünüm sağlar.

Farmasi Atkestanesi ekstraktı cilt üzerinde inanılmaz anti inflamatuar etkilere sahiptir. Ciltte dolaşımı dengeler. Cilde ton kazandırır. Damar sağlığında destekleyici olarak kullanılır.

Jojoba yağı iyi bir nemlendiricidir ve cildin nemini koruyarak ışıltılı bir görünüm verir.

FARMASİ AT KESTANESİ  KULLANANLAR

Fatma S Diyor ki:

Arkadaşlar sürekli baş ağrısı çekiyordum. Çalıştığım için gün boyu ayakta duruyorum. Yorgun oluyorum, Bi arkadaşım bana farmasi at kestanesi masaj jeli kullanmamı tavsiye etti .Hatta  yaninda vardi hediye etti .Viks benziyordu,yoğun bir nane kokusu vardı. Çok güzel kokuyordu. Akşam eve gittiğimde hemen parmak ucuyla bir tutam alıp alın bölgeme masaj yaparak sürdüm. Çok rahatlamıştım, Eşimden ayaklarıma ve bacaklarıma sürmesini istedim.Sabah uyandığımda hafifleyip rahatlamıştım kendini çok iyi hissettim .Bu kadar etkili olacağına ihtimal vermiyordum Arkadaşıma  çok tsk ettim artık evimde sürekli bulunduracagim bir ürün.Cevremdeki herkese anlatıyorum At kestanesi mucize bir ürün Tsk.

Ayşe T. Diyor ki:

Farmasi at kestaneli masaj jelini kullanmadan önce, ağrıyı gidereceğine dair hiç inancım yoktu. Ta ki  bel fıtığı ağrımı geçirince kadar…   Misafirlerimiz olduğu bi günde bel fıtığı ağrım başladı. Aklıma at kestaneli masaj jeli geldi. Kullandım.Ağrımı unuttum. Harika bir ürün, kimyasal dan uzak, cildi nemlendirir, besliyor. Daha ne olsun. Teşekkürler Farmasi

FARMASİ ÇAY AĞACI KREMİ KULLANANLAR

Farmasi çay ağacı balsamı dirsek altına, dudaklardaki uçuklara sürün. Mükemmel bir üründür. Çay ağacı bitkisinin iyileştirici, tedavi edici özelliği vardır. Kokusu %100 doğaldır. Yaraya, yanığa , egzama ya, tahrişe iyi gelir. Nemlendiricidir. Evde bulunması gereken bir üründür

Ayşe T dediki

Her derde deva kremim benim. Harika bir krem. Cildiniz mi kuru? Yanık mı var? Yara mı var? Tahriş mi Oldu? Böcek mi ısırdı? Sürün kremi! Farmasi çay ağacı serisini herkese tavsiye ederim.

Mürvet E Dediki

:Arkadaşıma kahvaltıya gitmiştik çocuklarım la.masada.cay içerken birden çay kızımın eline döküldü ne olduğunu anlayamadan hemen soğuk suyun altına tuttum çok korkmuştu. Elinin üzeri yanmıştı çok ağlıyordu arkadaşım korkma dedi bende çay ağacı kremi var  hemen eline sürdü bu dedi ona iyi gelecek merak etme Doktor gidelim dedim hayır gerek yok dedi bunu kullan . Düzenli ve sürekli kullandim günden güne  gördüğüm iz bile kalmadı . Ürünü sürekli evimde bulunduruyorumm. Arkadaşıma çok dua ettim herkese tavsiye ederimm tsk

FARMASİ AYNISEFA YAĞI YÜZ KREMİ 
Farmasi Aynısefa Yağı Yüz Kremi, kuru hassas ve yıpranmış ciltlerin sorunlarına çözüm için geliştirilmiştir.

Güneş ışınlarına karşı hassas olan cildinizi korumaya yardımcı olur. Düzenli kullanım ile yüzdeki tüm lekelerin doğum lekesi dahil, güneş lekesi, sivilce lekesi ve çillerin azalmasına ve yorgun olan cildinizin ışıltı kazanmasına yardımcı olur.

Cildinizin gün boyu nem ihtiyacını karşılar, yoğun bir şekilde besler ve tedavi eder…

KULLANIMI:
 Günlük cilt temizliğinizi yapıp tonikledikten sonra tüm yüze parmak uçlarınızla dairesel ve yukarı doğru hareketlerle sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulamanız önerilir. Uygunsuz hava koşulları ve gerekli hallerde uygulama sıklığını artırabilirsiniz.
15 Güneş koruma faktörlü…

FARMASİ AYNISEFA YÜZ KREMİ KULLANANLAR

SEVGİ HANIM DEDİKİ

Cildim kuru ve hassas. Yüzüme aynısefa kremi kullanıyorum. Sabah ve akşam sürüyorum. Kışın soğuğundan , cilt kuruluğundan oluşan tahrişi önlüyor, bakım yapıyor. Nemlendiriyor.Ayrıca bitkisel ürün kullandığımı bilmek, iyi hissettiriyor.

MERYEM K  DEDİKİ

Güneşten oluşan çilleri ve yağ bezlerini küçüldüğünü, hatta giderdiğini öğrenince kardeşime farmasi aynısefa yüz kremini tavsiye ettim. O da kullandı. Göz altlarındaki yağ bezleri küçüldü. Kardeşim çok memnun. Herkese tavsiye ederim.                       

Yorumlayan: Meryem T.   / Trabzon