Farmasi nedir nasıl üye olunur

Farmasi nedir  

Evet arkadaşlar  çevremizden ,dostlarımız arasından pek  çok kişinin farmasi ürünleri sattığını ve farmasi ürünleri ile  ek kazanç sağlamış olduğunu duymaktayız .Peki farmasi nedir  ? Farmasi ye nasıl üye olunur  farmasinden nasıl kazanabiliriz farmasi ürünleri nelerdir bunlara beraber cevap aramaya çalışalım:(YORUMLARINIZ İLE DESTEK VERİRSENİZ SEVİNİRİM)

Teknolojik gelişmeler  hızlı nüfus artışı İnsanları iş olanaklarının fazla olduğu şehirlere göç etme mecburiyetinde bırakmakta. Hızla gelişen  ve göç alan şehirler insanların ihtiyaçlarının artması kazanılan veya elde edilen gelirin alım gücünün düşmesi insanları  ekstra gelir kazandıracak  işlere yöneltmekte.

İnsanlar acaba ne yapabilirim ekstra diye çalışıp çabalamakta, bu arayışın sonunda part time işler yeni sektörler ortaya çıkmakta .  Bu sektörlerde binlerce İstihdam edilebilmekte bu  insanların çogunluğu bu sektörden  para kazanabilmekte.

Arayış içinde olan insanların  çalıştığı bu sektörlerin biride network marketing katlı pazarlama sistemidir.  Kendi ihtiyaçlarını bu firmalardan giderirken etrafına komşularına akrabalarına dostlarına tavsiye etmekte onlarında bu sektöre girmesine ve para kazanmasına vesile olabilmekteler.

Bu tavsiyelerine yakın çevresinde devam ederken cep telefonlarından sosyal medya arkadaşlarına ve sosyal medyada ek gelir kazanmak isteyen ev hanımlarına reklam olarak gönderip onlarında girmesini istemekte ve gelir kazanmalarına vesile olmaktalar.

Teknoljinin baş döndürücü gelişimi  her cebe giren android ve ios tabanlı telefonlar dan her bilgiye rahat ulaşılabilmekte.İnsanlar gün içerisinde boş vakit buldukça  sabah ve akşam işe gidiş dönüş  servislerinde  dikkat edersek ellerinde cep telefonları ile ya haber okumakta oyun oynamakta ama çogunluk sosyal medya profillerinde paylaşımda bulunmaktalar. Günlük olarak her an elimizdeki telefonlardan gezindigimiz Sosyal medyada sık sık karşımıza çıkan Farmasi nedir, Farmasiye nasıl üye olunur?  farmasiye üye ol kazan reklamları  artmakta ve hızla artış göstermeye devam etmektedir

FARMASİ NEDİR

Farmasi, 126 ülkeye ihracat yapan dev bir Türk şirketidir. Parfüm,renkli kozmetik,kişisel bakım, sağlıklı yaşam ürünleri ve ıslak mendiller gibi bir çok kategoride ürünleri ambalajları ile birlikte üreten Avrupanın en büyük entegre tesislerine sahip bir firmadır.Tüm üretim Türkiye’de İstanbul’da yapılmaktadır. Kurucusu Dr.Cevdet Tuna’dır. %100 yerli sermayelidir. Ürünleri Helal belgelidir. Ayrıca; GMP,TSE ve ISO gibi bir çok belgelere sahip olan Farmasi, 126 ülkede ürün satabilecek kalitede ürünlerini üretmekte ve dünyaya Türkiye’den pazarlamaktadır. Ülkemizin gözbebeği, kendi alanında ihracat şampiyonu olmuştur.

Dr. Cevdet Tuna tarafından 1950 yılında sağlık sektöründe ilaç ve ham madde üretimi amacıyla kurulmuş bir yüzde yüz yerli bir firmadır. Farmasi 1985 yılında kozmetik alanına adım atmıştır. Sağlık sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde kısa zamanda kişisel bakım ürünleri ve parfüm sektöründe başarılı bir çıkış yakalamıştır. 1995 yılında da bebek bakım ürünleri üretmeye başlamıştır. Dünya üzerinde 126 ülkeye ihracata yapan firma Farmasi markası adı altında dünyada 350 milyon kişiye ulaşmaktadır. Farmasi kozmetik bin ton kapasiteli kendi tesislerinde kozmetik ürünleri üretmektedir. Ayrıca, zincir mağaza ve marketler için Private Label çözümler sunmaktadır. Ürünlerini doğrudan pazarlama tekniği ile satan firmanın dünya genelinde 350 binden fazla satış danışmanı vardır.

2010 yılında fabrikadan halka doğrudan satış yöntemiyle ürünlerini Türkiye’de satma kararı almıştır. Amaci  Doğrudan satış sektöründe Türkiye’de 1 Numara olmaktır.
Misyon olarak; sağlıklı,doğal, kanserojen kimyasallar içermeyen ürünler üretmek ve ülkemize ve insanlığa faydalı olmaktır.

 

SİZDE ÜYE OLARAK FARMASİ ÜRÜNLERİNİ İNDİRİMLİ ALABİLİRSİNİZ

ŞAYET ÜYE OLURSANIZ KISA BİR FARMASİ NEDİR AÇIKLAMANIZLA BERABER LİNKİNİZİ YORUMA ATABİLİRSİNİZ

Şu ana kadar 2 yorum yapıldı.

  1. admin diyor ki:

    Tabi herkesin şahsi fikri anway ürünleride aynı mantık üzerine kurgulanmış satış pazarlama üzerine satış yapılmakta

  2. ilhan AKMAN diyor ki:

    Farmasi şart mı :) Ben şahsen amway i tercih ederdim