MANYETİK ZAYIFLAMA KEMERİ

MANYETİK ZAYIFLAMA KEMERİ

“Zayıflama Kemeri”içerisinde bulunan  motorları sayesinde vücudunuzda en çok yağlanma olan göbek ve basen bölgelerindeki sorunları gidermek için kullanılan elektronik yardımcı bir  üründür. Zayıflama kemeri darbeli ve yoğun titreşimi ile yağ hücrelerini hızlı ve etkili bir şekilde çözmeye ve toksinleri kolayca dışarı atmaya  yardımcı olacaktır.

“Zayıflama kemeri” 21. yüzyılın yeni zayıflama prensibini yağ tabakasının sporu olarak adlandırılan işlemi hayata geçiren ilk mucizevi alettir. Yağ tabakasının sporu başka bir deyişle sorunlu bölgeleri egzersiz ile yönlendirerek yağ dokularını harekete geçirmektedir. Kemeri kullanarak 3 – 5 cm bile olan yağ tabakasını harekete geçirerek çok hızlı bir şekilde fazlalıklardan kurtularak vücut ağırlığını azaltabilirsiniz. Zayıflama kemerinin çok etkili ve güvenilir bir ürün olduğu belirtilmektedir.

“Zayıflama kemeri” bitkisel veya kimyasal bir içeriği olmayan tamamen spor aleti kategorisinde düşünülebilecek elektronik aletlerdir. Uzun yıllardır titreşim hem masaj hem zayıflama için spor salonlarında da kullanılmaktadır. Titreşim, uygulanan bölgedeki yağ kütlelerini yavaş yavaş çözerek vücuttan atılmasını sağlayan sağlıklı ve yan etkisi olmayan bir uygulama yöntemidir. Masaj aletleri kaslar üzerinde kullanıldığında nasıl rahatlama sağlıyor ve kan dolaşımını hızlandırdığı için uygulandığı bölgedeki ağrıları gideriyorsa aynı titreşimde yağlı bölgelerde hem masaj hem yağ çözücü etki sağlamaktadır.

“Zayıflama kemeri”ni eğer 2-3 günde 1 defa kullanarak zayıflamaya çalışırsanız sonuç alamazsınız ve sadece masaj etkisi ile rahatlama yaşarsınız. Bel kemerlerinin daha iyi ve kesin etkisi için hergün 2-3 seans kullanılmalıdır. Kullandım işe yaramadı diye belirtilen yorumlarda kullanıcı nadir kullanım sonucu sonuç alamaması gayet normaldir.

“Zayıflama kemeri”ni aynı mekik aletleri gibi düşünebilirsiniz. Evinizde kullandığınız bir mekik aletinde siz ileri geri hareketler ile göbek bölgesindeki yağları sıkıştırıp yağları çözmeye çalışırken bu tarz titreşimli kemerler siz olduğunuz yerde dururken o sizin yerinize fazla yağlarınızı titreştirip sıkıştırarak çözmeye çalışacaktır

“Zayıflama Kemeri ile Selülit Tedavisi” : Zayıflama kemeri ile sadece zayıflamak değil selülitlerden kurtulmak veya selülitlerin oluşmasını da engelleyebilirsiniz. Ürünler daha çok göbek ve basen bölgesi için üretildiğinden tek bacakta kullanımı uygun değildir. Ancak iki bacağınızı birleştirerek ön baldır veya selülitler için ürünü arkaya çevirerek arka bacak çalışmaları sonucu portakal kabuğu görünümlü selülit tedavisi için etkili şekilde kullanabilirsiniz.

“Zayıflama Kemeri ile Masaj” : Vücudunuzda yorgunluk hissetttiğiniz bel, sırt, bacaklar gibi bölgelere ürünü uyguladığınızda bu gölgelerdeki damarların ve sinirlerin rahatlatarak gevşemenize yardımcı olacaktır. Masaj işlevi için bir yardımcıya ihtiyacınız olmayacak zayıflama kemeriniz ile kendiniz istediğiniz bölgeye masaj yapabileceksiniz.

“Zayıflama Kemeri ile Kilo Vermek” : Zayıflama kemerleri göbek bölgesindeki yağlar, basen ve bacaklardaki yağ hücreleri üzerinde düzenli kullanımlarda kesin etki edecek bir mekanizmaya sahiptir. Uygulandığı bölgede kan dolaşımını hızlandırır ve metabolizmada otomatikman hızlanarak yağ yakımına yardımcı olur. Yoğun titreşim verirken aynı zamanda uygulanan bölge ısınarak ter yolu ile de toksinleri atmanıza yardımcı olur.

“Zayıflama kemeri” kullanırken daha fazla su tüketmenizi tavsiye ederiz çünkü parçalanan yağ hücrelerinin daha rahat vücuttan atılabilmesi için vücudunuzun daha fazla (günde 2 lt) suya ihtiyacı olacaktır. Zayıflama kemeri kullanırken aynı zamanda yapacağınız spor aktiviteleri ve uygulayacağınız basit diyet programları ile etkiyi çok daha hızlı hale getirebilirsiniz. Zayıflama kemerlerini diyet ve sporla destekler ve düzenli olarak kullanırsanız olumlu sonuçları yakalamanız ve bölgesel olarak incelmeniz hiç de zor olmayacak ve sonuçlarından sizde memnun kalacaksınız ve yakınlarınıza tavsiye edeceksiniz

Manyetik Zayıflama kemerinin çeşitli fonksiyonları, mikro bilgisayar tarafından gerçekleştirilmektedir: Kontrol, titreşimle yapılan masaj, ısıtma ve manyetik işlemler.

1 **Yağların hızlı bir şekilde yanmasını sağlar. Bu şekilde vücut ağırlığı azalır. Metabolizma doğal dengesine kavuşmaktadır. Fazla yağların atılmasıyla deri sıkılığı geri getirir.**

2 **Manyetik Zayıflama Kemerinin içindeki mıknatıs parçaları güçlü manyetik alan yaratarak, in ve yan (pozitif ve negatif enerjiler) arasındaki dengeyi sağlamakta, küçük damarlardaki dolaşımları iyileştirmektedir**.

3** Yönetim, vibro masaj, ısıtma ve manyetik etkileşim ile tedavi eder.**

4 **Doğum sonrası sarkıklıkları kaldırır, kaygan bir cilt oluşumu oluşturur**.

5 **Belinizi ince ve derinizi çekici ve sağlıklı yapmaktadır.**

6 **Çalışma gününün sonundaki yorgunluğu alır, yaşam enerjisi verir. Zinde hissedersiniz.**
7** Kadınların güzelliğini arttırır. Zayıflama kemeri yağların hızlı bir şekilde yakılmasını sağlar.**

**Bu şekilde vücut ağırlığı azalmış olur. Ayrıca Bazı Kemer Modellerinde bayanların göğüs kaslarını çalıştırarak dikleşmelerine yardımcı olan ek alet ve her yerde kablosuz kullanımı sağlayan bataryalar eklenmiştir. Benzer ürünlerden farkı; onlar sadece vibro masaj yaparken, ısıtma ile tedavi ve mıknatısla manyetik alan oluşturarak daha kolay etkili ve derinlemesine sonuç verebilmektedir.**

Farmasi Termal Mıknatıslı Manyetik Zayıflama Kemerini Çalışırken, yürürken, egzersiz yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Arka kısmında bulunan mıknatıslar sayesinde kan dolaşımını hızlandırıp ağrıları azaltırken termal özelliğiyle de bel ve karın kısmındaki yağ yakımına yardımcı olur.

Farmasi Termal Mıknatıslı Manyetik Zayıflama Kemeri  ile belinizdeki ağrılardan kurtulacak, vücudunuzun kan akışını düzenleyeceksiniz. Bu sayede vücudunuz negatif iyonlardan arınacak ve daha dinç olacak.
Günlük kıyafetlerinizin altında üstünden rahatça kullanabilirsiniz.
Farmasi Termal Mıknatıslı Manyetik Zayıflama Kemeri giy ve gez

Farmasi  mıknatıslı zayıflama kemeri kullananlar

Farmasi Zayıflama Korsesi

İnce bir bel ve düzgün bir fizik için idealdir. Bel bölgenizi sıcak tutarak kilo kaybına neden olur.Farmasi korse vücut yağlarını yakarken, su kaybına neden olmaz. Basen ve göbek yağlarınızı eriterek vücudunuzu şekle sokar. Vücut ısısını artırır ve dolaşımı hızlandırarak sıvı boşaltımını fazlalaştırır. Böylece lokal yağların yok olmasına yardımcı olur ve selülüitle savaşır.

* Cırtlı ve esnek yapısıyla tüm bedenlerde kullanılabilir.
* Karın ve bel kısmını toplama fonksiyonu fiziğinizi estetik ve güzel tutar.
* Belinizi güvenle sararken bel kısmında zayıflamaya yardımcı olur.
* Bel ve kalça bölgesi rahatsızlıkları olanlar için duyulan ağrının hafiflemesine yardımcı olur.
* Soğuk kış günlerinde vücut ısısını korumaya yardımcı olur.
* Beli sıcak tutar.
KULLANIMI:
Spor yaparken, yürüyüşe çıkarken ya da evde ev işlerini yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz . Her gün kullanabilirsiniz.
Farmasi korse 30-40 derecede elde, yumuşak sabunla yıkanmalıdır. Ütülenmemeli, ısı kaynağına yakın yerde kurutulmamalıdır.

.BU ÜRÜNÜ %25 İNDİRİMLİ ALMAK İSTERMİSİNİZ

BİTKİSEL ZAYIFLATICI ÇAYLAR 

Şu ana kadar 2 yorum yapıldı.

  1. Onur diyor ki:

    Gerçekten çok güzel bir yazı olmuş. Farmasi ürünlerindede böylesi birşey bulınmakta

    https://farmasibest.com

  2. Ahmet diyor ki:

    Açlık otunu denediniz mi?
    https://youtu.be/6RBDaK6-uEo


Sistem Kimli�i: