Facebook Sayfa Begendirme

Facebook sayfa beğendirme 

Facebook’ta artık her kullanıcıya ait bir sayfa var ve pek çok kişi de hilesiz Facebook sayfası beğendirme nasıl yapılır ile alakalı araştırmalar yapıyorlar.

Bunu yapmak aslen pek de mümkün değil. Yani bir anda sayfanızın büyümeye gitmesini istiyorsanız hile yapma durumu söz konusu olmalıdır. Ama yine de sizler için bazı araştırmalar yaptık ve hilesiz Facebook sayfası beğendirmeişlemlerini sizlere tanıtacağız.

Birinci yol.

Facebook’ta hilesiz sayfa beğendirme işlemi için reklam satın alabilirsiniz. Bilindiği gibi Facebook, sağ kısımlar da “önerilen gönderiler” kısımlarında bizlere daima video ve sayfa tanıtımları yapıyor, böylelikle de kişiler o sayfanın varlığından haberdar oluyorlar ve bu sayfayı beğenmeye gidiyorlar. Siz de sayfanızı beğendirmek istiyorsanız bu tip bir reklam alarak tanıtımlar yapabilirsiniz. Bu oldukça geçerli bir yöntemdir.

İkinci yol.

İyi paylaşımlar yapmalı ve dikkat çekici bir yöntem belirlemelisiniz. Paylaşım sayınız fazla ve mantıklı olmalıdır. Örneğin komedi sayfası ise, komediye yakın resimler, capsler ya da videolar paylaşmanızı öneriyoruz. Böylelikle hem sayfanız dikkat çeker, hem de paylaşımlar çığ gibi büyüdükten sonra sayfanızın like alma oranı artar. Tabii ki sayfa beğendirmek bu kadar kolay bir yöntem değildir. Gündeme bomba gibi düşmüş olan anlık videolar, resimler ya da diğer durumları paylaşarak kendinizle alakalı sayfanızı yükseltme olanaklarına sahip olmak mümkündür.

Üçüncü yol.

Takipçi satın almak. Bu tamamen organik (gerçek profil) klasmanında size sağlanmaktadır. Bu etapta da üye çekmek ve like oranını arttırmak adına satış yapan kişilerle irtibata geçebilir ve 10 bin beğeni, 20 bin beğeni gibi rakamları 50-100 TL aralığında satın alabilirsiniz.

Dördüncü yol.

Sayfalarla iyi geçinmek ve onlarla iletişim kurmak. Eğer beğeni sayısı yüksek olan bir sayfa ile irtibat kurabilirseniz, onlar sizin sayfanızı “dost sayfa” olarak eklerler ve devamlı paylaşarak tanıtımınızı yapabilirler. Bu da sizler için yükselme şansını sunabilmektedir.

SAYFANIZA YABANCI BEGENİ ÇEKMEK İSTERSENİZ ÜYE OLUN

Yazımızı begendi iseniz çiftlikbank oyunu ile para kazanma sitesinDE benim linkimden üye olursanız sevinirim ÜYE OL


İbrahim Erkal-Vefasızlar paylaşan: comyonet