En Şık Bayan Saat Modelleri

Bayanların en çok tercih ettikleri aksesuarlardan biri olan  kol saatleri, 2015 yılında pek çok yeni tasarım ile karşımıza çıkmakta . Ülkemizde özellikle dikkat çeken markalar arasında yer alan Swatch tarafından dikkat çekici yeni tasarımlara sahip olacak bayan  kol saatleri ile güzellikleri ile tüm kombinlerin tamamlayıcı bir malzemesi olacak. Peki bayan saatleri arasında en şık olanlar hangileridir, hangi alanlarda hangi saat modelleri tercih edilmelidir hemen buna göz atalım..

Taşlı Saatler 2015 Yılında Tercih Edilecek
2015 bayan saatleri   kol saati modelleri arasında en çok dikkat çeken model şüphesiz ki parlak taşlar ile hazırlanan saat modelleri  olacaktır . Hem küçük hem de büyük çeşitlerinin yer aldığı taşlı saatler gerek günlük hayatınızdaki kombinleriniz gerekse de özel gün ve gecelerin kombinleri ile tercih edilebilecek. Saat alacak olan bayanlara önereceğimiz taşlı saatler ortalama olarak 200 liradan başlayan fiyatlara sahip olacak iken eğer özel tasarımlar ve değerli taşlar isterseniz bu rakamlar birkaç milyarı bulacak.

Taşlı Saat Modelleri 2015

Saatlerin özellikle yuvarlak çerçevesi üzerinde belirli bir sırayla  dizilerek hazırlanan taşlar hem parlak özellikleri ile ilgi çekiyor hem de uzaktan göz alıyor. Taşlı saat modelleri her ne kadar 2015 yılının en çok tercih edilecek modeli olsa da her bayana önermiyoruz. Taşların çok çabuk düşebileceğini göz önünde bulundurmanız gerekir iken eğer kendinize güveniyorsanız sadece özel günlerde bu saatleri tercih edin.

Renkli Saatler 2015 Yaz Trendleri Arasında
2015 bayan saat modelleri arasında dünyanın en ünlü saat markalarınında koleksiyonlarında yer verdiği rengarenk saatler dikkat çekiyor. Taşlı modellere cesaret edemeyen bayanlara kesinlikle önereceğimiz renkli saat modellerinin özellikle küçük çeşitlerine göz atmalısınız. Yaz aylarında tüm kombinlere ayak uyduracak renkli saatler hem genç hem de yetişkin bayanların ilgisini çekecek.

Renkli Saat Modelleri 2015

Göz atabileceğiniz tüm renkli saat modelleri aşağıdaki galerimizde yer alır iken biraz da bu saatlerin fiyatlarından bahsetmek istiyoruz. 2015 yılında küçük renkli saatlere markasına göre en az 150 lira en fazla 800 lira büyüklere ise ortalama 300 lira ile 1500 lira arasında rakamlar ödeyerek sahip olabileceksiniz.

En Şık 2015 Bayan Saat Modelleri

Şu ana kadar bir yorum yapıldı.

  1. Osman köksal ay diyor ki:

    en şık bayan kol saatlerini en ucuz fiyata satış sonrası ürünlerin arkasında olan firmamız ve sitemizi tercih ederseniz seviniriz #enşıkbayankolsaatleri# http://www.byosmanbey.com hayırlı günlerde güle güle kullanın http://www.byosmanbey.com