Elektrikli Battaniye

Elektrikli Battaniye Nedir ?

Soğuk kış günlerinde insanın içini bir bardak çay ısıtır…peki ya bedeni…sıcacık bir battaniyenin üzerinde yatmak kadar rahatlatıcı ne olabilir ki…işte Kış aylarında rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerin başında gelen bir üründür  elektrikli battaniye. ister arkadaşlarınızla film izlerken ister elinizdeki kahveyi cam kenarında yudumlarken ister sıcacık yatağınızda yatarken.yapmanız gereken tek şey elektrikli battaniyenizi önceden çalıştırmak…. Son derece etkili olan elektrikli battaniyeler özellikle kullanımı ve uzun süreli rahatlığı garanti etmektedir. Soğuk kış günlerinde içinizi sımsacak ısıtacak elektrikli battaniye mutlaka deneyin.

Sıcacık Geceler İçin Elektrikli Battaniye

Geceleri sıcacık ve rahat bir şekilde uykuda geçirmek için düşünebileceğiniz öncelikli ürünlerin başında gelen elektrikli battaniyeler son zamanlarda birçok aile  tarafındanda tercih edilmektedir. Eğilip bükülmeden rahat bir şekilde uyumanızı sağlayacak olan elektrikli battaniye sizleri bekliyor.Tercih edeceğiniz kullanım biçimine göre yorganların altına yerleştirebileceğiniz elektrikli battaniyeler son derece önemli ve sürekli olarak tercih edilen bir üründür.

 

 

Evlerde kullanılan elektrikli battaniyeler uzun süreli kullanımı ve rahat biçimde hızlı ısınmayı sağladığı için tercih edilen alanlarda rahatlığısağlayabiliyor. Elektrikli battaniye’nin sıcaklığı rahatsız etmez, yatakta bulunan nem ve rutubeti yok eder. Elektrikli battaniyede ısınmayı sağlayanrezistans, alüminyum ve ferro krom alışımından oluşan özel bir tel olup battaniyede kullanılan kumaş çok kalitelidir. Battaniyelerin uyku sırasında rahatlığı ısınma sayesinde oldukça kullanışlı olmuştur. Güvenli biçimde kullanabileceğiniz elektrikli battaniyelerde güvenlik üst seviyelere çıkarılmıştır. Bu nedenle elektrikli battaniye rahat bir biçimde kullanabileceğiniz için soğuklardan etkilenmeden uyumak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elektrikli battaniye özellikle yatak içerisindeki soğukluktan şikayet eden kişiler için düşünülmüştür.

Elektrik Battaniye Nasıl Kullanırım !

 

Nasıl kullanırım : Elektrikli battaniye kullanımı son derece basittir. Elektrikli battaniye yatağın üstüne katlanmayacak ve kırışmayacak düzgün bir şekilde yatak ile çarşaf’ın arasına serilir. Daha sonra elektrikli battaniye’nin fişi prize takılır ve anahtar sıcak konumuna alınır. 30 dakika gibi bir sürede yatagı sıcak hale getirir yatağa yatıldığı zaman sıcaklık hissedilecek seviye gelir. Sıcaklığı anahtar üzerinde bulunan sıcaklık ayarı ile istediğiniz sıcaklığa getirebilir ve ayarlayabilirsiniz. Ürünü kullanmadan önce aldıgınız ürünün kullanım talimatlarını mutlaka okuyunuz, okumadan çalıştırmayınız. Elektrikli battaniye kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar. Elektrikli battaniye’yi kırıştırmayın, büzüştürmeyin ve sert darbelerde bulunmayın. İğne yada delici bir cisim batırmayın, kuru temizleme yapmayın ve yıkamayın. Su ile temas halinde kullanmayınız.

ELEKTRİKLİ BATTANİYE ÜRÜN TANITIMI

Çift Kişilik Elektrikli Battaniye ( TSE Belgeli)Rahat bir  uyku, Sıcak bir yatak için vazgeçilmez ev tekstil ürünü Çift Kişilik Elektrikli Battaniye ile sımsıcak kış geceleri.Üretiminde pelür malzeme kullanılan Çift Kişilik Elektrikli Battaniye, Türkiye’deki ilk elektrikli alt battaniyedir.2Ayrıca ürünün üretiminde hiçbir zararlı madde kullanılmamıştır.Yatağınızda sağladığı sıcaklık sizi rutubetten korur ve ısıyı uzun süre muhafaza eder.Soğuk algınlığı, romatizma, siyatik ve fiziksel tedavilerde

bir sağlık aracı olarak da doktorlar tarafından tavsiye edilen Alt Isıtmalı Elektrikli Battaniye,

romatizma hastalıkları tedavisinde yararlı olan ürün sizi hastalıklara ve soğuk havaya karşı korur.

Çok Önemli Uyarı:

Yatmadan önce battaniyenizin fişini prizden çekmeyi kesinlikle unutmayınız.

Battaniyenizin fişi prizde takılı iken çocuklarınızı evde yanlız bırakmayınız.

Dikkat Edilecek Hususlar:

Dikkatle önergeyi okuyunuz.

Katlanmış olarak kullanmayınız.

Yalnız alt battaniye olarak kullanınız.

Battaniyeye sert kıvrım yapacak basınç uygulamayınız.

Battaniyenizi aşınma ve bozulma belirtilerine karşı sık sık kontrol ediniz. Bu gibi belirtiler varsa battaniyenizi kullanmayınız.

Battaniyenizi yıkamayınız.

Arıza halinde kesinlikle kurcalamayınız.

Kullanım hatalarına karşı garantimiz yoktur.

Ürün Özellikleri:

2 Yıl Garanti

Alev Almaz Özelliğe Sahiptir.

Sıvı Geçirmez

TSE Belgeli

Özel Malzemeden Üretilmiştir