ÜCRETSİZ E TİCARET SİTESİ

Binindirim , süpermarket temizlik gıda ve tüketim ürünlerine odaklanan Türkiye’nin en yeni ve yenilikçi online perakende firmasıdır. Şirket  2012 yılında kurulmuştur. Kurucuları Türkiye pazarında online/offline perakendecilik, internet girişimciliği, lojistik, hızlı tüketim ürünleri ve gıda sektörlerinde tüketici ve kanal pazarlama deneyimleri bulunmaktadır.
binindirim, 2013 yılında güçlü bir yatırım şirketinden yatırım desteği almıştır ve 5 yıllık bir iş planı çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
İş tanımı: Müşteri ve Bayi taleplerini hızlı ve doğru şekilde yerine getirmek,Mevcut Bayi ağını geliştirmek ve Yeni Bayi ağları oluşturmak,Tüm bayilere eğitim vermek ve yeni yönetici adayları yetiştirmek.
Onavantaj ekibinin özellikleri; kurumsal kültürü benimsemiş, hırslı, yaratıcı ve çalışkan profesyoneller olmalarıdır. Aynı zamanda çalışanlarımızı genç, esnek ve sıra dışı düşünebilen kişilerden seçiyoruz. Aynı yarattığımız iş modelinde olduğu gibi…

Geleceği birlikte yaratmak için bize katılmanı heyecanla bekliyoruz..

Car Shopping

UCRETSİZ  E TİCARET SİTESİ SATIŞ ORTAGI OLABİLİRİZ ŞARTLARI NELERDİR

UYE OL 

Yukardaki uye ol linkine tıklayınız  yeni uye kaydınız oluşturmaya başlayalım  e ticaret paketini seçelim ödeme sayfasında free paket kısmını seçip kaydımızı tamamlayalım  bize ücretsiz e ticaret sitesi  verecek bu site vasıtası ile ile kendi sitemiz oluşuyor bu siteden ürün satışından kar elde ediyoruz ve bizim linkimiz vasıtası ile üye olan kişilerin  açacagı sitelerdende yapılan alışverişlerden prim elde ediyoruz sistemi site açan kişilerden istegi tek olarak  aylık yaptıgımız alışverişlerimizi buradan yapmamız sizde sisteme uye olarak arkadaşlarımıza site açması tavsiyesinde bulunalım

UYE OLUN