“Dr Lauranne Tüy dökücü sprey “

Dr Lauranne Tüy Dökücü Sprey

Papaya ekstresi ile fazla tüylerinizden kurtulmanızI saglayacak yardımcı en iyi alternatiflerden bir tanesidir. Kıl köklerinin derinlerine nüfuz eden ve 4 seanslık kullanımdan sonra pratik bir çözüm sağlayan Dr.Lauranne Papaya Tüy dökücü sprey kısa sürede tüy sorununu ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır.

 

Papayanın bitkisel olarak doğal olduğunu ürünün içeriğinde kesinlikle kimyasal madde olmadığını tamamen papaya extraktından yapıldığını geçmişte hawaii’li genc kızların bunu püresini bıyık, koltuk altı ve bikini bölgesine sürerek kısa bir süre sonrasında tüylerinde ciddi şekilde azalma olduğu aynı zamanda tüy köklerinin 4 seans sonrasında kuruttugunu görülmüş. Bileşiminde büyük oranda Carica Papaya Ekstraktı vardır. Carica Papaya Ekstraktının içermiş olduğu papain kıl büyümesi için gerekli olan proteinleri parçalayıp yenilenmesini engelleyici bir rol oynar. Papaya Ekstraktına ilave olarak bileşiminde kıl köklerinin beslenmesini engelleyen sinerjik etkiye haiz sekiz ayrı bitkisel ekstrakt beraberinde bulunur. Bu bitkisel karışım kıl köklerinin büyümesini engellemede yardımcı olur

Epilasyon ve Ağdaya Son Veren Kalıcı Yöntem

 

– Tüyleri kökten yok eder.Yüz bölgesinde de kullanıma uygundur.
– Tüylerin kalınlaşmasını ve tekrardan çıkmasına mani olur.
– Özellikle tüy köklerinde oldukça etkili bir formüldür.
– Vücuttaki kılları kırarak değil kökünden alır.
– Cildiniz hassas olsa bile hiç bir şekilde tahriş etmediği gibi cilt hücrelerinde gözle görülür parlak canlı bir görünüm kazandırır.

 

Hoş Parfümsü kokusu ile sizi asla rahatsız etmez. Sprey formatında olmasından dolayı rahat bir kullanım sağlayacak olan Dr.Lauranne Papaya Spreyi vücudunuzun tüm bölgelerinde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. İstenilen bölgedeki tüylerin ağda, cımbız, epilasyon vb. yöntemlerle tüylerin kökünden arındırıldıkdan sonra, Dr.Lauranne Papaya tüy azaltıcı spreyi temizlenen bölgeye, deriye iyice emilimini sağlıyacak şekilde 10-15 dk masaj yaparak uygulayınız. Bu işlemi 4 seans tekrarladıkdan sonra tüylerinizi tamamen ortadan kaldıracaktır. Dr.Lauranne Papaya sprey farklı bölgelerde güvenle ve talimatlara uyarak kullanmanız tavsiye edilir. Özellikle koltukaltı, bacak, bikini bölgesi ve genital bölgede kullanıma uygundur. Kullanmadan önce cildinizin küçük bir bölgesinde test edin.

Çevrenizdekileri değişen vücudunuz ile şaşırtmaya hazır olun!