Borsada Nasıl Kazanırım (TANITIM)

“BORSA ANALİZ KİTABI NEDİR”?

**Borsada kazanmak için biliyorum ki birçok yol denemişsinizdir.Borsada kazanmanın mutlaka ama mutlaka bir sırrı vardır.ve birçok kişi bu yöntemleri yıllardır kullanıp kazanç sağlayabilmektedir.

*Bizde Borsada kazanmanın sırrını uzun süre sizlerce için araştırdık,Acaba bir grubamı,girmelisiniz, birisinden tüyolar mı  almalısınız,yoksa borsada kazanmak için yayınlanan haberlerimi takip etmelisiniz? ne yapmalıyız acaba ?

**Günümüzde bilgisayar kullanarak oturduğumuz yerden bulunduğumuz her yerden anında online olarak daha kolay ve daha tutarlı işlemlerin yapıldığının hepimiz farkındayız.

**Borsada para kazanmak için ,hisse alım satım işlemleri,kulaktan duyma bilgilerle ,borsa tüyolarıyla veya şirket hakkında kar zarar durumu hakkında gerekli bilgi araştırma yapılmaması nedeniyle,yatırımların zararla sonuçlanmasına ve borsada para kaybedilmesine neden olmaktadır .

PEKİ BORSADA KAZANMAK İÇİN NE YAPMALIYIZ?

**Bizler uzun süredir yaptığımız araştırmamızın sonucunda büyük yatırımcıların alım satım kararlarını teknik analiz kullanarak yaptığının sonucuna vardık.Doğru bilgi,düzgün teknik analiz ve yatırım sizi sonuca ulaştırır.Borsa ile ilgili birçok yerli yabancı döküman alıp inceledim,maalesef bunların %90 ı çöptür.Teknik analiz çoğunluğun ne yapmaya çalıştığını anlamak için kullanılan istatistik bilimidir…

BORSA DA TEKNİK ANALİZLER Mİ  YOKSA TÜYOLARMI?

***Esasında her ikisi de… analizleri takip ediyorsanız aldığınız tüyoların güvenirliği konusunda yorum yapabilirsiniz.Kullanmak istemeseniz bile teknik analiz ’i genel olarak öğrenmenizde yarar var. Çünkü kurumsal yatırımcılar gibi birçok insan bu yöntemleri kullanıyor ve kararlarını ona göre alıyor.Bu borsa kitabının bize faydası,borsa düşüşlerinden minimum seviyede etkilenip,zararları minimum seviyede tutarak zamanında alım satım yapmaktır. Fakat başarılı yatırımcılar bilir ki,hisse senedi seçilirken dikkat edilecek konular vardır. Bu konulara dikkat edildiğinde başarı kaçınılmazdır ve devamlı kazanmak mümkündür.

Siyasal gelişmeler borsamızı olabildiğince fazla tesir eder .Kulaktan kulağa yayılan fısıltılar gerçeği yansıtabileceği gibi manipülasyonda olabilir. birileri bir kağıtta suni hareket yaratmak istiyorsa “alım tüyosu”  haberler yayabilir.Alırsınız ve sonra fiyat aşağı gitmeye başlar senetten zararla çıkarsınız.

Esas analiz şirket bilançolarını baz alır.Teknik analiz ise hisse senedinde meydana gelen iniş çıkışların aynılarının gelecekte de tekrarlanacağı tezinden hareket eder ve hisse senedi fiyatı grafiklerle incelenir.

Borsada para kazanmak için borsa hakkında genel bilgiye sahip olmanız,nasıl işlediğini bilmeniz gereklidir.Teknik ve temel analiz bilgilerine sahip olmanız gereklidir.Hisse senetlerinin geçmişteki fiyat hareketlerine bakarak karakteristik özelliklerini tespit ederek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeniz için  kullanılan birinci kaynak teknik analizdir. Borsa,teknik analiz,göstergeler ve formasyonlarla  desteklenmektedir.

ÖRNEK ÇALIŞMA;

footer

bimas örnek

footer

 

**Teknik analiz göstergeleri fiyat hareketleri değerlerini baz alarak belirli seviyeler arasında değişim gösteren grafik göstergeleridir. Hareket edilen bu belirli aralıkta kesişimlere yada referans değerin altına inmesi veya üstüne çıkmasıyla hisse senetleri için alım satım kararları daha kolay ve doğru bir şekilde verilebilmektedir.

sayısalaanlz

“Borsa Teknikleri  Kitabı “ile birkaç gün içinde seanslık, günlük, aylık, yıllık, grafiksel ve sayısal verilerle, hisselerin nerede alınıp nerede satılacağına dair kendi analizlerinizi yapabilirsiniz. Borsa KY Teknik Analiz ve Bilgileri E Kitabında anlatılan sayısal ve grafiksel teknikler, uzun süren analizler sonucunda test edilerek geliştirilmiş ve halen uygulanmakta olan tekniklerdir.

Sayısal analizin nasıl yapıldığı çok kolay sade bir dille sizlere resimlerle gösterilerek anlatılmıştır.Bu basit mantığı öğrenmek işlemlerinizi kolaylaştırdığı gibi zamanınızı da kısaltacaktır.Hangi indikatörün al veya sat zamanlanmasında hangi sayısal değeriverdiğini kolayca öğrenip sadece size burdan alınacak burdan satılacak mantığı ile hareket etmek kalıyor.

“SAYISAL ANALİZ ÖRNEK”;

footer

desa sayısal

footer

Teknik analiz kullanarak al  sat kararı verebilirsiniz.Al,sat ve trend değişimleri  kitapda açıkca anlatılmıştır.Borsa KY Teknik Analiz ve Bilgileri E Kitabı, para kazandıran gerçek yöntem ve bilgileri içeren, “borsadan para kazanmak” isteyen herkese hitap edecek dijital bir kitaptır.

Borsada zarar etmeden para kazanmak istiyorsanız Borsa Teknik Analiz Bilgileri E-Kitabını bilgisayarınıza hemen indirerek, borsa piyasası hakkında tüm merak ettiklerinizi öğrenebilir, gerçek sayısal verilerle analizler yaparak eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kesinlikle borsada yapılan işlemler  tahmin ve dedikoduyla alınıp satılmaz.Borsada kullanmamız gereken analizlerden biride “hisse bulma tekniği”dir.

Hisse Bulma Tekniği Nedir?

Hisse bulma tekniğini  kullanarak senetleri tek tek taramadan otomatik olarak bulabiliyoruz.Hisse bulucu pratik yoldan kolayca senetleri bulması alım satım yapma işlemimizi kolaylaştırdığı gibi zarar etmemizede müsade etmiyor.

Mutlaka denemeniz ve alım satım işlemlerinde kullanmanız gereklidir.Size sadecehissebulma tekniği ile tespit ettiğiniz senedi almanız ve karınızı belirleyip satmanız kalıyor.Uzun çalışmalar sonunda elde ettiğimiz bu tekniği test ederek ve tam tutarlılık elde ettikten sonra sizlere sunduk.

HİSSE BULMA TEKNİĞİ İNCELEME SAYFASI…

HİSSE BULMA ÖRNEK;

footer

hissebul

footer

 

 

**Borsa teknik analiz kitabı size bir harita misalı yol gösterecek önünüzdeki virajları inişli çıkışlı rampaları kolaylıkla görebileceksiniz.Borsada mükemmel al sat sinyallerini, trend değişimlerini ,hisse bulma tekniğini,tek tek senetler taramadan nasıl tespit edilir,bütün bu bilgileri sizlere hazırlanan kitaplarla kolayca öğreneceksiniz. 

Borsada hangi senetler  % 50 ,%100,%200,%300 değer kazanacak bulmak hiçde zor değil.Borsada kazanmanın tekniğini bu kitabda öğretilen örneklerle öğreneceksiniz.Öğrenmeniz için bir data veri programına ihtiyacınız olacak,bizim önerimiz kendimizinde kullandığı finnet fta 4.0 dır.İsteyen finnet Active charts pro programınıda kullanabilir.Finnet active charts pro ile seans sonlarında dataları çekemezsiniz finnet sitesine giriş yapıp explorer le açıp analiz yapabilirsiniz.

Endeks,altın,forex,döviz analizinde kullanabileceğiniz teknik  analizler mükemmel sonuçlar alabileceğiniz işlemlerin bilgisayar üzerinde yapıldığı bir sistemdir.İşlemlerde hata olmaz her defasında aynı tutarlılık sağlanır.

Örnek endeks analizi…

**Bu kitab size milyoner olacaksınız % 100 kazanacaksınız gibi vaatler sunmaz.Mantıklı düşünürsek buda mümkün değildir.Borsada kaynak kitap olarak sunulmuştur.Borsada kullanılan bir çok teknik vardır.

Borsa Ky Teknik Analiz kitabını hazırlamadan önce bir çok yerli yabancı döküman alıp incelenip birçok senede girip çıkılmıştır.Uzun süren testler sonucunda tutarlılık sağlandıktan sonra sizlerle paylaşılmıştır.Bu bilgiler kitabda yazıldığı gibi uygulandığında,kazanmamak mümkün değildir.

Kitapta öğretilen teknikler trend değişimleri ve  kişinin  al sat zamanına  imkan veren bir tekniktir.Uzun süren  takip analizleri sonucu üretilmiştir.Büyüklerin kullandığı tekniklerden oluşmaktadır. Küçük yatırımcıların uygulaması için basitçe anlatılmıştır.Borsada nasıl hareket etmek gerektiğini en ince ayrıntısına kadar anlatmaktadır. Kitabda anlatılan teknik analizi tam anlamıyla öğrendikten sonra zarar etmeyi unutacaksınız.

 

**

** Al-sat sinyallerini grafikle tam izlemek şartıyla da net sonuç alınır.Teknik analizler endeks düşüşlerinde,zararı minimum seviyede tutarak,yükselişlerde zaman kaybetmeden alış fiyatınıza geri gelip aylarca senette beklemenize gerek kalmıyor.Devamında senette kara geçip,trend değişmeden,senetten çıkabilirsiniz.İşlemler bilgisayar ortamında yapıldığı için hata ve yanılma payı olmaz.

**Her zaman aynı tutarlılık sağlanır.Düzgün stop fiyatı ile zarar asgari seviyede tutulur.Yükselişlerde daha yüksek gelir sağlanır.Günlük olaylardan etkilenmez,disiplin sağlar.Ne kadar disiplinli olunursa o kadar fazla kazanç sağlanır. Bütün senetler detaylı şekilde incelenebilir,3-5 senetle işlem yapmak zorunda kalınmaz.Günlük fiyat ve hacim değişiklikleri incelenerek hisseye talebin olup olmadığı anlaşılır.

 

**Hisse bul tekniği ile senetleri tek tek incelemeden daha çabuk ve kısa yoldan teknik takibe gelmiş senetleri kolayca bulup alım satım yapabiliriz.Borsa endeksine karşı güçlü ve zayıf senetler rahatlıkla tespit edilir.Hissenin durumu sayısal ve  grafiksel metotlarla incelenir.

Oldukça sade bir dil kullanılarak, herkesin kolaylıkla anlayabileceği şekilde hazırlanan Borsa KY Teknik Analiz ve bilgileri çocukların bile anlayacağı içeriğe sahiptir.

 

borsa teknikleri
check1İşlemler bilgisayarla yapıldığından hata payı olmaz. Her defasında aynı tutarlılık sağlanır.
check1Düzgün stop fiyatı ile zarar minimum seviyede tutulur, yükselişlerden ise daha iyi kazanç sağlanır.
check1Günlük olaylardan etkilenmez. Disiplin oluşturur.Uzun süre bekleyip zararına satmanıza müsaade etmez. 
check1 Artık yanlış yerden almak yok,trend değişmeden tekniği uygula ,zamanında al sat.
check1Bütün hisse senetleri en iyi şekilde incelenir. Üç-beş hisse senedi ile işlem yapmak zorunda kalınmaz. İnişe geçen hisse senetlerinin analizi yapılarak gereksiz zaman kaybı ve beklenti önlenir.
check1Borsa endeksine karşı güçlü ve zayıf senetler rahatlıkla tespit edilir. Hissenin ne durumda olduğu sayısal ve grafiksel metotlarla incelenerek değeri anlaşılır.
check1Günlük fiyat ve hacim farklılıkları incelenerek hisseye talebin olup olmadığı tespit edilir.
check1Borsa KY Teknik Analiz ve Bilgileri E Kitabında,sizin için yararlı,bilgi ve dökümanlarda yer almaktadır.

footer

 

Düşünmeden  teknik analiz öğrenin kazanın.Milyonlarca para kaybetmeden,ALTIN değerindeki bilgileri öğrenin.