BENİM MAHALLEM (ALO MUHTARIM)

Sorente Ticaret Ltd Şti Girişimi ve Elfe İletişim Sabit Telefon Oparatörü Desteği ile gerçekleşen Proje Halkın , Mahalle Yönetimine yaklaşması , dertlerini , dileklerini daha rahat bir ortamda iletebilmesi mantığından yola çıkılmış olup Muhtarlarımızın halkın gözünde hak ettikleri saygıyı görmelerini sağlayacağı inancıyla başlatılmıştır .

Elfe İletişim STH Oparatör değerli katkıları ile siz Muhtarlarımıza extra bir külfet getirmeden bu hizmeti verirken verdiği hizmetin kalitesini ölçmeniz ve isminin bilinirliği dışında hiçbir beklenti taşımamaktadır . Bu hizmet ücretsiz olarak verilmekte olup ücretsiz olarak da verilmeye devam edecektir . Kullanılan numaralar Sorente Ticaret Ltd Şti ne tahsis edilmiş numaralardır . Bu hizmet için hiçbir evrak , külfetiniz olmayacağı gibi kazanımlarınız açısından bakıldığında ciddi katkılar sağlayacaktır.

Telefon numarası açıldığında kullanlan anons kaydı Ankara da Sorente nin anlaşmış olduğu bir profesyonel stüdyo tarafından yapılacak olup bunun için ücret 100 tl dir bu bir kereye mahsus yapılan bir harcamadır . Kullanılan anons kaydı değiştirilmek istenmediği sürece başka bir masrafınız olmayacaktır .

Numaranızın halk tarafından bilinirliğinin sağlanması için Muhtarlarımızın çeşitli öngörüleri bulunmaktadır . Bu kısım da Proje sahibi Sorente Ticaret Limited Şirketi Afiş desteği vermektedir.

Numaraya bırakılan çağrıları dinleyebileceğiniz hatta bilgisayarınıza indirebileceğiniz hizmetimiz de bu proje kapsamında tarafınıza verilmektedir .

http://www.benimmahallem.biz/