AT KESTANESİNİN FAYDALARI

Güzel ve genç görünmek isteyen  bayanların  daha genç görünmek için  aşırı ilgi gösterdiği kırışık giderici kremlerde ana etken madde olarak at kestanesi kullanılmaktadır  Ciltteki genişlemiş gözenekleri kapatıyor, yüzdeki kırmızı görünen kılcal damarları yok ediyor. Bu özellikler at kestanesinin damar büzücü oluşundan kaynaklanıyor .

ucretsiz_uyeol

Günümüzde birçok  etkisi yapan  birçok kremde , vücut bakım ürünlerinde  ve sıkıştırıcı özelliği bulunan kremlerde  at kestanesi bulunuyor. Romatizmal ağrılar, kas ağrıları, saç dökülmesi, yüzdeki güneş lekeleri, damar ağrıları ve göğüslerin toparlanmasında son derece etkili olan atkestanesi, hemoroit tedavisinde kullanılır; bacaklardaki variste dolaşımı düzenler, ağrıları dindirir, gevşemiş boyun derisini sıkıştırır.

Vücuttaki deri çatlaklarına ve varislere aynı şekilde muntazam olarak kullanıldığı zaman şikayetler ortadan kalkacaktır.

At Kestanesi Kırışıklıkların Düşmanı. Atkestanesi cilt sağlığına yönelik kullanımıyla bilinmektedir. Kırışıklık giderici kremlerde yeralmaktadır. Atkestanesi bitkisiyle üretilen yağ ve kremler çeşitli cilt problemlerinde kullanılmaktadır.

AT KESTANESİNİN FAYDALARI

At kestanesinin  damar büzücü etkisi vardır. Ciltte oluşan genişlemiş gözenekleri kapatır

At kestanesi kozmetik alanda botox etkisi gösteren krem, vücut bakım ürünlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

At kestanesi Bacaklarda görülen variste dolaşımı düzenleyici ve ağrıları azaltıcı etki gösterir.

At Kestanasi Basura yönelik de kullanılır. Damar esnekliğini arttıran bu bitkinin içinde aescin adlı kılcal damar kanamalarını durduran bir bitkisel enzim yeralmaktadır.

At Kestanesi Varis sorunlarında kompresyon çorapları kadar etkili olur.

At Kestanesi  Almanya Sağlık Bakanlığının bitkisel preparatların hazırlanması ve ruhsatlandırılmasından sorumlu E Komisyonu bu bitkinin varislerde kullanılabileceğini belirtmiştir

FARMASİ AT KESTANESİ  KULLANANLAR NE DEDİ

Fatma S Diyor ki:

Arkadaşlar sürekli baş ağrısı çekiyordum. Çalıştığım için gün boyu ayakta duruyorum. Yorgun oluyorum, Bi arkadaşım bana farmasi at kestanesi masaj jeli kullanmamı tavsiye etti .Hatta  yaninda vardi hediye etti .Viks benziyordu,yoğun bir nane kokusu vardı. Çok güzel kokuyordu. Akşam eve gittiğimde hemen parmak ucuyla bir tutam alıp alın bölgeme masaj yaparak sürdüm. Çok rahatlamıştım, Eşimden ayaklarıma ve bacaklarıma sürmesini istedim.Sabah uyandığımda hafifleyip rahatlamıştım kendini çok iyi hissettim .Bu kadar etkili olacağına ihtimal vermiyordum Arkadaşıma  çok tsk ettim artık evimde sürekli bulunduracagim bir ürün.Cevremdeki herkese anlatıyorum At kestanesi mucize bir ürün Tsk.

Ayşe T. Diyor ki:

Farmasi at kestaneli masaj jelini kullanmadan önce, ağrıyı gidereceğine dair hiç inancım yoktu. Ta ki  bel fıtığı ağrımı geçirince kadar…   Misafirlerimiz olduğu bi günde bel fıtığı ağrım başladı. Aklıma at kestaneli masaj jeli geldi. Kullandım.Ağrımı unuttum. Harika bir ürün, kimyasal dan uzak, cildi nemlendirir, besliyor. Daha ne olsun. Teşekkürler Farmasi

BU ÜRÜNÜ İNDİRİMLİ ALMAK İSTERMİSİNİZ