ANDROİD UYGULAMA İLE PARA KAZANMA

#ADMANAGER  NEDİR?

“Admanager”  kısaca Yeni nesil bir  alışveriş ve reklam platformu diye açıklayabiliriz

SADECE OYUN OYNAYARAK PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ

ADMANAGER Uygulaması TEKNOONE TEKNOLOJİ AŞ tarafından geliştirilen Türkiye’de Alışveriş Reklam ve E-Ticaret alanında yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen  son derece kullanışlı ara yüzü ile muhteşem bir android uygulamadır.
Türkiye çapında irili ufaklı onlarca, alışveriş, reklam ve e-ticaret uygulamalarının olduğu bir ortamda kısa bir süre sonra milyonlarca kişinin cebine girmeyi hedeflemiştir.
Alışverişi, reklam ve e-ticareti hem daha eğlenceli, hem de daha kazançlı bir yapı ile müşterilerine sunan ADMANAGER, kazançlarının % 80’i gibi büyük bir rakamı müşteri ve üyeleri  ile paylaşmaktadır.
İzle Kazan, Harca Kazan, Hep Kazan, sloganı ile piyasaya giren ADMANAGER, Türkiye’deki milyonlarca kişinin hayatını kolaylaştırmaya geliyor.
**Bu uygulama ile milyonlarca reklam veren firmayı doğru kitle ile buluşturmayı hedeflemekte olan ADMANAGER yine Türkiye’de bir ilki yaparak izlenen reklamın onaylandığı ve raporlandığı bir yapı oluşturmuştur.
Bu yeni yapı ile firma kimlere ulaşmak istediğine kendisi karar verecek, kaç kişiye ulaşmak istediğine kendisi karar verecek ve hangi gün reklamının yayınlanacağına yine kendisi karar verecektir**

**Bizler gündelik hayatımızda birçok yerde küçük büyük birçok firmaların ( billboardlarda, radyolarda, tvlerde vs vs ) reklamlarını izliyoruz öyle bir asırdayız ki reklam ciddi bir ihtiyaç hem üreticiler hem tüketiciler için.
**Peki biz tüketiciler için faydası neler olacak … Biz tüketiciler halihazırdaki tüm reklamlardan hiçbir gelir elde etmiyoruz sadece zamanımız gidiyor ve reklamı yapılan firma hakkında kısa bir bilgi sahibi oluyoruz yani pek bir kazancımız yok..
**AMA ADMANAGER İLE REKLAM İZLERKEN VE İZLETİRKEN DAHİ PARA KAZANIYORUZ. İşte süper bir fırsat hem reklem izleyerek hemde arkadaşlarımızı sisteme davet edip sosyal medya aracılığı ile  ekip kurarak 1000 ile 10000 tl para kazanmanın adıdır #ADMANAGER ÜCRETSİZ ÜYE OL#

Ve daha bitmedi  uygulama içerisinde veya bulunduğumuz şehirlerdeki anlaşmalı işyerlerinden  alışveriş yaparken ve hatta alışveriş yapmaya vesile olurken de para kazanmanın tek adresi #ADMANAGER#

ADMANAGER İle kazancınızı nasıl kazanırsınız  :
Admanager ile kazanmak kazancımızı   katlamak çok basit, öncelikle işimizin her ayrıntısını öğrenmeliyiz. Biraz işimizin detayına  admanager kazançları
** reklam izleme kazancı
**reklam networkü kazancı
** KOBİ networkü kazancı
** alışveriş kazancı
** hediye kazanma şAnsı
**KOBİ ilerden promosyon kazancı
Evet admanger kullanıcısı olan herkes reklam izleyerek para kazanabilmekte bizim için en önemlisi olan network yaparak ekip sayımızı arttırmak ve ekibimizde bilinçli uygulamayı kullanan kişi sayısını artırmak gerekli eğitimleri WhatsApp üzerinden ve birebir yüzyüze vermek yakında şirketimizin yöneticileri çeşitli illerde gezip tüm Admanager kullanıcılarına bir eğitim vermek maksadıyla gezi yapacaktır orda da mutlaka imkanı olan arkadaşlarımız katılıp iyi bir eğitim almaları lazım şu çok önemli arkadaşlar hepimiz biliyoruz ki Network gücü çok önemli müthiş kazançlar elde etmektedir kaliteli bir ekip kurmak ve bilinçli bir ekip kurmak her şeyden önemli olacaktır bizleri en hızlı sonuca ulaştıracak ve en iyi ekipleri kurmamıza yarayacak ve en kazançlı ekipleri ulaştıracak  ben  hepinizden şunu istiyorum herkes en az birebirine on kişi eklesin ve bunları ciddi bir  eğitim versin yetiştirirsin.eğitimi tamamlasın ve herkes ekibindeki  10 kişiyi eğittikten  sonra onlardan şunu istemeli onlar da aynı şekilde bizim gibi birebirlerine on kişi yazmaları lazım ve onların ekledikleri on kişiler aynı şekilde aynı tarzda bir eğitim alarak    onlarda onar kişi eklemesi lazım böyle sistemimiz beşinci derinliğe kadar olduğundan dolayı hepimiz direk bize bağlı onar kişilik ekip olursa onların altında da böyle bulduğu zaman beşinci derinliği bize toplamda 100.000 üzerine bir ekip sayısı olacaktır.

SİZDE ÜCRETSİZ ÜYE OLUN

Bilinçli 10.000 kişilik bir ekip bizlere neler kazandırır
10.000 kişilik bir ekibimiz  olduğunda ayda kişi başı 10 tl reklam izlediğinde beşinci derinliğimizde oldukları için bu 10.000 kişilik ekip her birinden izlemiş oldukları reklamın yüzde yirmisini sistem otomatikmen bizlere yansıtır 10 TL’nin %20 si iki tl  yapar 10.000 çarpı ikiden aylık kazancımız ekibimizde ortalama kişi başı izlenen 10 Tl lik  reklamdan kazancımız 20.000 tl lik bir rakama ulaşır.
Bildiğiniz üzere Admanager uygulamamız sadece bir reklam izleme programı olmayıp, aynı zamanda bir e-ticaret ve belki de en önemlisi bir KOBİ programıdır.
ADMANAGER ÜYE İŞYERİ / KOBİ NEDİR :
Admanager uygulaması içinde bulunan kobi bölümüne gerekli bilgileri doldurup, gerekli evrakları gönderen ve şirket tarafından kabul edilen firmalardır.
Bu firmalar, Admanager kullanıcılarına belirli bir indirim vaadi vererek sistemimize dahil olmaktadırlar.
Admanger olarak sistemimize dahil olan kobilerden hiçbir ücret talep etmediğimiz gibi, bu kobileri yapan müşterilerimizden de bunun için hiçbir ücret talep edilmemektedir.
Yada yine bildiğiniz gibi belirli bir sektörde hizmet veren firmalar, yemek firmalarının kobi olması karşılığı ciddi paralar ve zorunlu komisyonlar istemektedirler.
Ancak bizim sistemimizde, bizler firma ile müşteriyi ücretsiz olarak bir platformda bir araya getirterek, firmaya müşteri kazandırmaktayız, müşterilere de indirimler vererek iki tarafında mutlu olacağı ve fayda göreceği bir işe ücretsiz imza atmaktayız.
ÇALIŞMA ŞEKLİ:
Admanager uygulamamıza müşteri olan kobi, sistemi beğendikten sonra kobi olmak ister…
Admanger uygulamasının menü bölümünden kobi ol, butonunu tıklayarak gerekli bilgileri ve dökümanları eksiksiz doldurur. ve başvur diyerek talebi admanager merkezine bildirir.
Admanager merkezi kobi departmanı tarafından belgeleri incelenen firmanın kaydı onaylanır  ve kobi üye işyerimiz olur.
Kobisi onaylanan müşterinin, uygulama paneli değişir.
ÖDEME ŞEKLİ
Müşteri kobiye iki türlü ödeme yapar.
1- AKÇE İLE ÖDEME ŞEKLİ
Müşterimiz izlemiş olduğu reklamlardan vs kazanmış olduğu akçelerini kobilerimizden harcayabilir.
Müşteri alışveriş yapacağı kobiye girer ve alışverişini orada yapar. Daha sonra dilerse o kobinin akçe ile alışverişi kabul edip etmediğini sorgulayabilir. bu amaçla Akçe sorgula bölümüne girerek, Kobi listesinde bulunan kobinin ID numarasını alır ve harcamak istediği akçe tutarını da girerek o kobinin akçe kabul edip, etmediğini kobiye sormadan sorgulayabilir.
Şayet kobi akçe ile alışverişe müsait, mesajını alırsa, kasaya gider ve kobiye yapmış olduğu alışverişten kaynaklı ücreti akçe ile ödemek istediğini söyler.
Müşteri kendi uygulamasından kobiye akçe ile ödeme yap butonunu tıklayarak, kobiye ödeme bölümüne gider. kobi ıd’sini girip ödeyeceği miktarı girerek , ve güvenlik şifresini girerek kobiye belirtilen tutarda akçeyi gönderir ve alışveriş tamamlanır.
KAZANÇ
Müşteri kobiye akçe gönderdiği an, sistem kendi içinde şöyle bir dağılım yapar.
örneğin:
Kobinin vermiş olduğu indirim oranı % 10
Müşterinin harcadığı akçe tutarı : 1.000 TL
Dağılıma girecek tutar : 100 TL
Alışverişi akçe ile yapanın hesabına 50 akçe geri iade edilir.
Admanager (teknoone aş’ye) 25 akçe
Kobiyi yapan kişiye : 12.5 Akçe
Kobiyi yapan kişinin Yukarıya Doğru 1. Üstüne : 2,5 TL
Kobiyi yapan kişinin 2. Üstüne : 2,5 TL
Kobiyi yapan kişinin 3. Üstüne : 2,5 TL
Kobiyi yapan kişinin 4.Üstüne : 2,5 TL
Kobiyi yapan kişinin 5. Üstüne : 2,5 TL dağıtılır.

2- PARA İLE ÖDEME ŞEKLİ
Müşteri kobiye gitti ve alışveriş yaptı. yaptığı alışverişten kaynaklı ödemeyi para ile ödedi.
kasada kobiye , adamanger müşterisi olduğunu ve bu alışverişi kendi sistemine tanımlamasını ister.
kobi telefonundan müşteriye ödeme kısmına girer ve müşterinin ıd numarasını sisteme girer, yapmış olduğu tutarı yazdıktan sonra onaylar.  ve müşterinin yapmış olduğu alışveriş yine aşağıdaki gibi dağılıma girer.
örneğin:
Kobinin vermiş olduğu indirim oranı % 10
Müşterinin ödediği para tutarı tutarı : 1.000 TL
Dağılıma girecek tutar : 100 TL
Alışverişi para  ile yapanın hesabına 50 akçe geri iade edilir.
Admanager (teknoone aş’ye) 25 akçe
kobiyi  yapan kişiye : 12.5 Akçe
Alışverişi  yapan kişinin Yukarıya Doğru 1. Üstüne : 2,5 TL
Alışverişi  2. Üstüne : 2,5 TL
Alışverişi  yapan kişinin 3. Üstüne : 2,5 TL
Alışverişi  yapan kişinin 4. Üstüne : 2,5 TL
Alışverişi  yapan kişinin 5. Üstüne : 2,5 TL dağıtılır.

NOT:
Ödemelerde
Müşteri ödemeyi akçe ile yapacaksa, Akçe müşteri tarafından kobiye gönderilir,
Müşteri ödemeyi para ile yapacaksa, kobi ödemeyi kendi sisteminden girer.

KOBİ VE MÜŞTERİ AÇISINDAN KAZANIMLARI.
Kazındır kazan mantığı ile geliştirmiş olduğumuz admanager uygulamamızın en önemli ayaklarından bir olan kobi ayağının iki faydası mevcuttur.
1- Kobi Açısından faydası
2- Müşteri açısından faydası
– Üretimin, mal ve hizmetlerin çoğalması beraberinde rekabeti getirmiştir. Bu rekabet firmaların reklam yapmalarını zaruri kıldığı gibi  aynı zamanda  farklı zamanlarda farklı kampanyalar da yapmalarını  mecburi hale getirmiştir. Ancak her firmanın kendi müşterilerini artırmak için kampanya yapması, bunun için duyurular hazırlaması, yada alışveriş yapanlar arasında hediyeler dağıtması ne yazık ki mümkün olamamaktadır.
İşte tam da burada Admanager firmalar açısından büyük bir eksiği gidermektedir. Firmalar adına kampanyalar yaparak insanları kendisine bağlı kobilerden alışveriş yapmalarını sağlamakta ve firmalarına müşteri kazandırarak sürekli kazanmalarına yardımcı olmaktadır.
Yine müşterilerde yüzlerce firma arasında en uygun fiyat vereni tercih etmek ister, admanager müşterileri adına firmalar ile anlaşmalar yaparak, onların indirimli alışveriş yapmalarını sağladığı gibi, yine kazanmalarını sağlamaktadır.

Buradan üye ol!!!

Aslında Arkadaşlar Gercekten Sabredersek İşimizin Dünyada Eşi Benzeri Yok Tamamen Ücretsiz Bir Yapı Ve Ayrıca Giren Bayisine Yetkide Veriyor Ekib  Kurma Yetkisi Ekiplerden Kazanç Üye İş yeri Bağlaya Yetkisi Bir Haftalık Bir Eğitimle Reklam Alma Yetkisi Veriyor..

SADECE OYUN OYNAYARAK PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ