Adsense nedir Adsenseden Nasıl para kazanabilirim

#Bilgisayar kullanımın hızla yaygınlaşması : İnternet kullanımının hızla yayılması sonucunda Bugün; Dünyanın birçok ülkesinde  milyonlarca  ve Ülkemiz’de Web sitesi olan binlerce kişi google reklam ağı adsense yi kullanarak  kendilerine ait web sitelerinden  ek gelir kazandığı bir sistem var: “Google ADSENSE”.

Bu sistem bir sır değil; herkes buradan az Miktarda  veya çok para kazanabilir ve Adsense den kazananlar bulunmakta Üstelik kazanılan paralar Google güvencesiyle her ay sonunda banka hesabınıza yatırılmakta İnternetle uğraşan, web sitesi olan herhangi birine sorun; size bu sistemden para kazandığını açıkça ve şüphesiz bir biçimde söyleyecektir!*”*

“*Adsense Canavarı ise bu sistemden gerçekten çok para kazanmanın yolları üzerine oluşturulmuş bir settir. Herkes Google Adsense’den para kazanıyor dedim, doğru. Aylık 1000$ , 2000$ hatta çok daha fazlasını kazananlar da var, fakat herkes değil! “Adsense” Canavarı ile siz de bu azınlığın arasına katılabilirsiniz! Üstelik “Adsense” Canavarı setine ödeyeceğiniz ücretin dışında KESİNLİKLE hiçbir ek ücret ödemeden! Her ay fazladan 1000$ ve üzerinden ekstra bir gelir elde edebilirsiniz! Hemde hiç zorlanmadan!*”

“*Bu sistemle para kazanmak için ihtiyacınız olan tek şey “Adsense” Canavarı setini almak ve öğrendiklerinizi uygulamak. Tekrar hatırlatmak istiyorum: Öğreneceklerinizi uygularken KESİNLİKE bir ücret ödemeniz gerekmeyecek. Şu an hiçbir şeyiniz yoksa dâhi bu söz geçerli!*”
“*Hiç bir ek ücret ödemenize gerek kalmadan uygulayabileceğiniz ve sürekliliği olan, artan ve kesilmeyen bir kazanç elde etmenizi sağlayacak olan bu harika sete sadece bir defa ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. Saat kaç olursa olsun, dünyanın neresinde olursanız olun ADSENSE CANAVARI’na birkaç dakika içerisinde sahip olabilirsiniz!*”

“*Üstelik her şey bununla da sınırlı değil. Adsense Canavarı’nı satın aldığınızda Adsense Canavarı %100 kazanç imkanı olan bir sistemin kapılarını ve az bilinenlerini sizlere sunuyor. Herkesin para kazandığı fakat çok azının yüksek gelirler elde ettiği bir sistemde nasıl bu çok kazanan azınlığa katılabileceğinizi öğrenme fırsatı sizin ellerinizde!*”

“Google Adsense Nedir ve Nasıl Çalışır?”

“Google Adsense” kısaca website sahipleri için web sitelerinden reklam gösterimi ve reklamların ziyaretçiler tarafından tıklanma miktarları karşılığında para kazandıran  Google’ın   reklamcılık hizmetidir. web sitesi sahiblerinin Ücretsiz olarak  başvurdugu  bu sisteme kaydınız onaylandığı takdirde sizde google yayıncısı olabilir ve sitenize gelen ziyaretçi trafiği üzerinden belirli bir gelir elde edebilirsiniz.**”

“”Şu anda dünya üzerinde on binlerce site bu sistemi kullanıyor ve içlerinde oldukça iyi para kazanan siteler olduğunu belirtmek istiyorum.”

“Adsense Nasıl Çalışır?”

“”*web sitenize belirli sayıoda makale veya niteliği taşıyan özgün yazılar haberler girdikten sonra başvuru yaparsınız ve Üyeliğiniz onaylandığı taktirde ödeme alacağınız yöntemi hesap ayarlarından yaparak (çek veya banka havalesi) çeşitli boyutlarda reklam birimleri oluşturup ilgili kodu sitenizde istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. 2-3 dakika içerisinde sitenizdeki  içeriğiniz ile ve sitenizi ziyaret eden kişinin ilgi , alakalarına yönelik  reklamlar gözükmeye başlayacaktır.*”*

“Adsense’den Para Kazanmak”

“*Görüntülenen bu reklamlar tıklandığı zaman google site sahibinde belirli bir komisyon verir. Örneğin tık başı maliyeti 1 TL olan bir reklamdan google 30 kuruş alırken, site sahibi 70 kuruş gibi bir miktar almaktadır. Elbetteki reklam verenlerin bütçesi sizin adsense gelirinizi etkiler. Tatil kelimesindeki rekabetten dolayı adwords’te tık başı maliyet yüksek olur dolayısıyla sitenizdeki bu tarz bir reklama tıklanma size daha çok gelir getirir. Dünya üzerinde bu sistemi kullanarak oldukça fazla gelir elde eden siteler mevcut demiştim. . Elbetteki bu kazançlar için çok büyük bir emek harcanması aşikar ki zaten dünyanın en iyi sitelerinden bahsediyorum.**”

“Neden Adsense Kullanmalıyım?”

Öncelikle arkasında en güvenilir internet şirketi google var. Hile hurda yapmadığınız sürece paranızı her ay düzenli olarak alırsınız. İkinci olarak büyük bir site olmadan reklam almanız oldukça zor ancak günde 100 tekil ziyaretçiye sahip bir blogdan günde 2-3$ kazanabilir dolayısıyla ayda 150 TL‘den fazla para kazanabilirsiniz. Belirli bir kategoride yayın yapan küçük site sahipleri için oldukça iyi bir sistem diyebilirim

“Adsense’den Nasıl Para Kazanırım”

“*Web sitenizdeki  ziyaretler oranında Görüntülenen bu reklamlar 1000  gösterime ulaştığı zaman gösterim başına ve reklamların  tıklandığı zaman google site sahibinde belirli bir kazanç vermektedir   Örnek olarak  tık başı maliyeti 1 TL olan bir reklamdan google kendisine  30 kuruş alırken, web site sahibine  70 kuruş gibi bir miktar vermektedir. Elbetteki reklam verenlerin bütçesi ve gelişmiş ülkelerden gelen ziyaretçiler  sizin adsense gelirlerinizi etkilemektedir .  Yine bir örnek verecek olursak Tatil kelimesindeki rekabetten dolayı adwords’te tık başı maliyet yüksek olur dolayısıyla sitenizdeki bu tarz bir reklama tıklanma size daha çok kazanç sağlamaktadır Ülke bazında amerikadan gelen bir ziyaretçi diger ülkelere göre daha fazla kazanç vermektedir ve amerikada reklamlara tıklama oranları daha fazladır  . Dünya üzerinde bu sistemi kullanarak oldukça fazla gelir elde eden siteler mevcut demiştim.. Elbetteki bu kazançlar için çok büyük bir emek harcanması aşikar ki zaten dünyanın en iyi sitelerinden bahsediyorum.**”

“Neden Adsense Kullanmalıyım?”

**”Neden google adsense kullanmalıyım sorusuna cevap olarak kısaca   arkasında en güvenilir ve dünyanın en büyük arama motoru  internet şirketi google var. web sitenizde Hile hurda (sahte ziyaretçi başka yerden alıntı makale)  yapmadığınız sürece paranızı her ay düzenli olarak alırsınız. İkinci olarak büyük bir site olmadan reklam almanız oldukça zor ancak günde 100 tekil ziyaretçiye sahip bir blogdan günde 2-3$ kazanabilir dolayısıyla ayda 150 TL‘den fazla para kazanabilirsiniz. Belirli bir kategoride yayın yapan küçük site sahipleri için oldukça iyi bir sistem diyebilirim.