Ev Taşıma ve depolama hizmeti

Ev Taşıma ve depolama hizmeti

Çankaya nakliyat firması olarak eşyalarınızı kaliteli ve kusursuz şekilde depolama saklama  hizmeti için Ankara çankayada hizmet vermekteyiz. Tayininiz mi çıktı ? Evinizdeki  veya iş yerinizdeki fazla eşyalarınızı koyacak yeriniz mi yok ? Çankaya nakliyat profesyonel ev eşyası depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Saklamakta güçlük çektiğiniz yada atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı Çankaya nakliyat profesyonel depolama hizmetinizde. Depomuz geniş ve ferahtır. 7 gün 24 saat güvenlik kamerası ile izlenmektedir.

Eşyalarınızı taşımaya karar verip bizi aradığınızda ücretsiz ekspertiz gelerek depolanacak eşyanın ön planını yaparak  taşmanın yapılacağı gün belirlenir. Eşyaların taşıma gününden 1 gün önce gelip eşyaların paketlenmesi yapılır ve taşıma gününe hazır hale getirilir. Belirlediğiniz günde profesyonel elemanlarımız tarafından taşıma işi gerçekleştirilir.
Eşyalarınız size ait odaya konulduktan sonra anahtarı size teslim edilir. Çankaya eşya depolama ile sizlere kaliteli ve profesyonel bir depolama hizmeti sunulur.

http://nakliyatcankaya.com/